2733
2734
عنوان

چشم بچه دو سالم عفونت کرده

929 بازدید | 23 پست

چشم بچم عفونت مرده و چرک میاد یک روزه الان منتظرم بیدار شه ببرم دکتر. ولی میدونم الان چشماش باز نمیشه خیلی میترسم کسی تجربه ای داره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باآب ولرم جوشیده شده شستشو بده 

عسلم خوبه 

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
2738

عزیزم چشم بچه است خود درمانی نکن. خدای نکرده پشیمونی بعدش هیچ فایده‌ای نداره 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

نگران نباش بچه ها بعضی وقتا سرما هم که میخورن چشمشون عفونت می‌کنه با چای تازه دم کرده که گذاشتی خنک شده با یه دستمال تمیز بزن توی چایی و ترشحاتشو پاک کن تا چشمش باز بشه بعدم ببر دکتر دارو میده خوب میشه دختر منم کوچولو بود چند بار اینطور میشد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی

تجربه دارم شدید 

چاره آخرش عنبرانسا  است و تمام 

دکتر و برو  بهت خشک کننده هم میده و کلی پماد

همه رو استفاده کن به اضافه  عنبرانسا 

من که. آخرش با همین بچه خوب شد

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

من دقیقا بچم همینطور شد چند روز پیش با شامپو اصلا نشورش فقط چرک ک میاد با پنبه و اب جوش سرد شده تمیزش کن.خداروشکر چشمش خوب شد البته هشت نه روز طول کشید دکتر بردم قطره شست و شو اینا داد .تازه خونم اومد عفونت چشمیه از سرما خوردگی ک ممکنه ویروسی باشه و بقیه هم بگیرن

2706