2733
2734
عنوان

بنظرتون منظور این پسره چیه؟+ اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 15221 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخیی گناه داره ..شاید ازت خوشش میاد

خب چیکارش کنم😂

سنی هست من مذهبیم و برام مهمه

بعدشم پزشکی تعهدی هست باید ۲۱ سال تو منطقه محروم پزشک عمومی باشه

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده
2728
واقعا؟ خب چجوری باید نخو گرفت😂

دفعه دیگه پرسید کاراموزی چطوره بگو نمیدونم خودت بیا ببین چطوره 

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

😑

اگه نمیخوایش با معیارات جور نیس کلا جوابشو دیگه نده

اگرم میخوایش که پس اینکارا چیه ببر جلو صحبتارو

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
خب ازت خوشش اومده دیگه اگه مجردی و شمام ازش خوشت اومده ی فرصت بده بهش اگر ن ک راحت بهش بگو دیگه بهت ...

اره مورد خوبیه

فقط مشکل اینه بهم نمیایم

چون هم سنی هست

هم باید ۲۱ سال تو منطقه محروم خدمت کنه

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده
واقعا؟ خب چجوری باید نخو گرفت😂

اون موقعی که گفت ببینمت ناز نمی کردی می رفتی می دیدیش😕

الانم به نظرم اگه میخوای نخشو بگیری یه سوال دیگه راجع به همون ادامه تحصیل بپرس ببین چی جوابتو میده البته اگه من جاش باشم جوابتو نمیدم🙃

🌙eccedentesiast                                                                                                                   
2738
خب اون سنی هست من شیعه راهی نداره😅

اون سنی هست شما شیعه؟چ ربطی داره؟این چ طرز فکریه دین و مذهب هرکی ب خودش مربوطه ب طرف مقابلش چ ارتباطی داره این طرز فکر اصلا ب یه آدم باسواد نمیخوره

2706