2737
2734
عنوان

به نظرتون یه نشونس؟ 😐یا اتفاقی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 68 پست

[QUOTE=261972919]نمد فکر نکنم🤷🏻‍♀️ ۱۸ سالمه[/QUOTE

از الان قرص نخور دختر خوب. انشالله ۲۰ سال دیگه که سنت بالاتر رفت و افتادی تو مشکلات زندگی میخوای چیکار کنی. چند جلسه برو مشاوره. خیلی تاثیر داره. فکرای منفی رو از خودت دور کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اوهه😐واسا نروری بزنم بر خاطرات یادم نمیاد😐😂 ولی خوب اره ممکنه بعد به خودم بذگشته و سهل ان ...

صد درصد د همینه 

گاهی یه جمله ساده میزنیم‌و رد میشیم ولی اون جمله انرژی داره منفی ومثبتش بسته به جمله مان به خودمان برمیگرده 

حتی یه نگاه 

من خودم استادم نمیدونم چطور شده این ی نمونه رو نخوردم😂😅

زاناک(آلپروزولام ) 

گفتم شاید به اسم دومش خورده باشی😂😐

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
2728
قرص یه مدت بعد هم اصلا اثر نمیکنه حالا هر چندتا که بخوری من خودم کم مصرف میکنم مثلا بیقراری و اضطراب ...

👌🏻😕دقیقا ایشالله درست بشه 

خسته شدم من دیگ

زاناک(آلپروزولام )  گفتم شاید به اسم دومش خورده باشی😂😐

اره عزیز همون آلپرازولام میشه من وقتی خوردم از تو یک سال کوچیکترم بودم الان ۶ سال میشه

خدایا حال دلم را تکانی بده.............
👌🏻😕دقیقا ایشالله درست بشه  خسته شدم من دیگ

سعی کن سر خودت و گرم کنی چاره اش همینه بیکار نباش حیف بخدا دارو بخوری خودت آرامشت و حفظ کن این دنیا ی چیزایی برات تو آستینش گذاشته که پس فردا دارو هم آرومت نمیکنم فقط خودت همت کن

خدایا حال دلم را تکانی بده.............
سنتم کمه چرا مضطربی

نمیدونم  بی دلیله بدون دلیل یهو مظطرب میشم از شدت اضطراب تو خونه راه میرن شده ۲ ساعت که هی راه میرفتم پاهام درد میگرفت

چند ساله اینطوریم مشاوره هم رفتم بعد چند جلسه ارجاع داد به روانپزشک برای تجویز قرص

2738
[QUOTE=261972919]نمد فکر نکنم🤷🏻‍♀️ ۱۸ سالمه[/QUOTE از الان قرص نخور دختر خوب. انشالله ۲۰ سال د ...

😔مشاوره رفتم و ارجاع داده به روان شناس 

واقعا نمیدونم چیکنم

چند وقتیه نیخوام سر خود قطع کنم قرصنوردنو

صد درصد د همینه  گاهی یه جمله ساده میزنیم‌و رد میشیم ولی اون جمله انرژی داره منفی ومثبتش بسته ...

👌🏻درسته بیشتر از همین سایت میترسم 

که شاید بدون قصد کسی و ناراحت کم

نمیدونم  بی دلیله بدون دلیل یهو مظطرب میشم از شدت اضطراب تو خونه راه میرن شده ۲ ساعت که هی راه ...

ان شاءلله درست میشه نماز اول وقت که قبلش خودت اذان و اقامه اش را هم بخونی خیلی خیلی موثره موقعهای اذان هم بزار صدای اذان تو خونه باشه یا خودت بگو

برای سلامتی امام زمانمون صلوات 
اره عزیز همون آلپرازولام میشه من وقتی خوردم از تو یک سال کوچیکترم بودم الان ۶ سال میشه

👌🏻

دی در پی مصرف میکردین؟ 

سعی کن سر خودت و گرم کنی چاره اش همینه بیکار نباش حیف بخدا دارو بخوری خودت آرامشت و حفظ کن این دنیا ...

👌🏻درسته ممنون

ان شاءلله درست میشه نماز اول وقت که قبلش خودت اذان و اقامه اش را هم بخونی خیلی خیلی موثره موقعهای اذ ...

ایشالله

اتفاقا چند وقتیه حدود دو یا سه ماهیه نماز خوندنو شروع کردم واقعا ارامش بخشه

2706