2733
2739

سلام خانوما صبحتون بخیر

دوستانی که کیست تخمدان داشتن یا دارن میشه از علائمشون بگن؟من دوره های پریودم منظمه یعنی هر ماه سر موعد پریود میشم ولی خب مدت روزاش کمه دو الی ۳ روز پریود میشم بعضی وقتا هم ۴ روز 

با اینکه تمایلی به خوردن غذاهای چرب و شیرینیجات ندارم و نمیخورم ولی جوشهای زیر پوستی دردناک بزرگ میزنم بنظرتون اینا علائم کیست تخمدان میتونه باشه؟

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من داشتم اوایل علامتی نداشت ولی اواخر که کیستم ۷ سانتی متر شده بود پریودم سر وقت بود ولی  ۲۰ روز طول کشید پاک نمی‌شدم  که خداروشکر  با دارو برطرف شد البته چند دوره هم روزهای پریودم کوتاه شد چرا سونو نمیدی ؟ضرری نداره 

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من پلی کیستیک داشتم، هرماه دردم خیلی زیاد بود در حدی که به بیمارستان میکشید کارم، و اینکه نامنظم میش ...

نامنظم در چه حد عزیزم میشه توضیح بدی؟

من فقط روز اول خیلی درد دارم که اونم با یه مسکن و دمنوش حل میشه روزای بعدی هم درد دارما ولی در حد روز اول نیس همون سرپایی حل میشه ولی روز اول رسما جا میندازم میخوابم نمیتونم تکون بخورم 

من داشتم اوایل علامتی نداشت ولی اواخر که کیستم ۷ سانتی متر شده بود پریودم سر وقت بود ولی  ۲۰ رو ...

اره قراره برم بدم من از اول ۵ روز پریود میشدم ولی الان ۲ ۳ ساله روز ۳ یا ۴ پاک میشم 

2738

سلام امکانش هست چون قاعدگی منظم دلیل بر نداشتن تنبلی نیست یه ازمایش هورمون بده بعدم اگه دکتر تشخیص بده سونو هم مینویسه ...منم همینجور بودم قاعدگیم منظم بود ولی کم شده بود اوایلش رفتم سونو وازمایش گف مشکل نداری اماسال بعدش  یه دفه عقب انداختم رفتم دوباره تکرار کردم گف داری  دارو داد  دوباره درست شد ‌و گفت ورزش کن خیلی تاثیر داره 

من تو همین تاپیک های نی نی سایت خوندم که کلم بروکلی هورمون های اضافی رو دفع می کنه هم جلوگیری می کنه از کیست هم درمانش می کنه  ،الان سعی کردم بیارمش تو سبد غذاییم فقط باید تو روزهای اول تا پنجم پریودی نخوری ضرر داره ،من کلا کیست زیاد می گیرم چند تا کیستم بدون دارو خودشون جذب شدن  

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامنظم در چه حد عزیزم میشه توضیح بدی؟ من فقط روز اول خیلی درد دارم که اونم با یه مسکن و دمنوش حل می ...

مثلا یه بار سه ماه پری نشدم، یا مثلا یه بار یه ماه میشد یه بار بیست روز یه بار چهل روز، اینجوری، واس من چهار روز اول میمردم و زنده میشدم بیشترم روز اول و دوم حالت تهوع میگرفتم و نه میتونستم بشینم نه بخابم نه راه برم 

سلام امکانش هست چون قاعدگی منظم دلیل بر نداشتن تنبلی نیست یه ازمایش هورمون بده بعدم اگه دکتر تشخیص ب ...

تا چه حد کم شده بود عزیزم؟چند روز پریود میشدی؟

من هفته پیش ازمایش کامل دادم تیروئیدم نرمال بود ولی سونو نرفتم راستش میخوام حتما برم 

2706