2733
2734
عنوان

ظاهر یا اخلاق، کدومش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 32 پست

فقط اخلاق 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
من ۱۶۰ همسرم ۱۸۵😅 زنا چون ریزه میزه هم هستن تفاوت قد بیشتری هم حس میشه

ن عزیزم خیلیم خوبی ک ..

حتی اگ تو ۱۷۰ هم باشی مردا ی جورین ک زنا همیشه ریزه تر از مرد هستن حالا تو هر هیکل و وزنی

خدایا شکرت بابت تموم لحظات زندگیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیگم مهم نباشه میگم اخلاقو فدای ظاهر نکنید

نه خب من تا از ظاهر طرف خوشم‌نیاد دلم نمیخواد اخلاقشو بشناسم منظور از خوشم اومدن نه اینکه قشنگ باشه نه منظور اینه تو دل من بره من ازش خوشم بیاد ...

خدایا شکرت بابت تموم لحظات زندگیم ❤
2728
خب این خیلی مسأله مهمی نیست 

بله الان مهم نیست

اولا خیلی اذیتم میکرد مخصوصا اینکه بقیه هم درموردش میگفتن اما الان دیگه انگار برای بقیه هم عادی شده چ برسه به خودم😅

زندگی یعنی خنده هایت...
2738

من و همسرم اختلاف قدی داریم، من بلندترم. به همینجا ختم نمیشه، حتی درشت‌تر هم هستم😅 همیشه همه میگن چرا همچین کسی رو انتخاب کردی، چطور با این چیزا کنار میای، حیف تو نبود و... ولی اخلاق و رفتارش عالیه. کافیه دو بار باهاش نشست و برخاست کنن تا دیگه هیچ چیزی جز منش و احترامش به چشمشون نیاد. 

ظاهر، بله مهمه، ولی اخلاق هزار برابر مهمتر👌🏻

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 
خیلی حق بود واقعا اخلاق خیلی مهمتره ولی متاسفانه قبله ازدواج دخترا ۸۰درصد قیافه اهمیت میدن بعده ازدو ...

من خیلی دیدم همینجا از خواستگاراشون گفتن

ماها ک ازدواج کردیم و راهی ک اونا اولش وایسادن رو رفتیم میفهمیم ک اخلاق مهمه اما خب میبینم ک همش از پول و قیافه میگن

زندگی یعنی خنده هایت...
من و همسرم اختلاف قدی داریم، من بلندترم. به همینجا ختم نمیشه، حتی درشت‌تر هم هستم😅 همیشه همه میگن چ ...

شوهر منم اون اولا خیلی دقت میکرد به تفاوت قدمون

اما الان میگه به دوستام میگم دختر قد کوتاه بگیرن تو بغلی تره🤣🤣

زندگی یعنی خنده هایت...
 کمتر تو چشمه برام ولی عادی عادی نشده

تضمین میدی بعدا ک یکم اعصابت از دستش خورد شد نگی این ک قیافه و هیکل نداشت چرا من باهاش ازدواج کردم؟

اینکه بعد سه سال برات عادی نشده پس مشخصه هنوز نتونستی هضمش کنی

الان عشق و علاقه باعث شده کمتر به چشمت بیاد

اما بعد ازدواج ادم عاقل میشه و منطقی

زندگی یعنی خنده هایت...
هر دوش مهمه ظاهر باید به دلت بشینه حداقلش تا بتونی کنارش حس خوب داشته باشی اخلاقم همینجور 

بله درسته اما اخلاق مهمتره

نباید بگی مثلا اخلاقش خوبه اما تفاوت قدمون زیاده پس ردش کنی

زندگی یعنی خنده هایت...
2706