2733
2734

میگم من میرم غروب بردم دکتر واسه خلط بینی 

و به کم سرفه بعد شربت سیفیکسیم داد 

هسج وقت دکتر بهش سیفیکسیم نمیداد همیشه ازیترومایسین

حالا تب کرده به نظرتون سیفیکسیم خوبه؟

آره خوبه،چخبره همه مریضن،راست میگن تو آبا چیزی ریختن

والا پسرم هفته ای یه باردمریضه جوری که امشب به دکتر کفتم چیزی نیست هفته ای بار پسرم از اسن شربت میخوره 

تو ایا چیه 

پسرم کلاه و کاپشن نمیزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا منو بچهام هوا سرد میشد مریض نمیشدیم اصلا،فقط من گاهی وقتا فقط اونم با قرص بدون دکتر خوب میشدم،الان۱ماهه خوب نمیشیم دکترم رفتیم هی خوب میشیم دوباره همون،پارسال ک کرونا بود وضع از این بهتر بود بخدا،امسال مثلا کرونا کم شده 

من برا تب استامینوفن یا بروفن میدم   آزیترومایسین برا عفونته

میدوونم واسه عفونت‌های گفتم نمیدونست تب داره شاید نمیدونسته عفونتش چیه سیفیکسیم داده 

آخه عصر تب نداشت 

میگم نکنه ازیترو مایلین بهتر باشه 

2738
والا پسرم هفته ای یه باردمریضه جوری که امشب به دکتر کفتم چیزی نیست هفته ای بار پسرم از اسن شربت میخو ...

من بچارو میپوشونم ،همش خونه ایم اخه خودمم موندم چیه،همش هرشب تاپیک آنفولانزاس دقت کنی میبینی

والا منو بچهام هوا سرد میشد مریض نمیشدیم اصلا،فقط من گاهی وقتا فقط اونم با قرص بدون دکتر خوب میشدم،ا ...

پسر منم همه اش مریضه ولی میگن تو ابا چیزی ریخته جزوه مگه من از اون اب نمی‌خورم پسرم مریض میشه فقط؟

من بچارو میپوشونم ،همش خونه ایم اخه خودمم موندم چیه،همش هرشب تاپیک آنفولانزاس دقت کنی میبینی

اگرم میریزن چشمشون در بیاد نریزند تو خیابون مامور مملکت بکشن لعنت به همه اشون ارازل اوباشی که اسمش دانشجو هست 

میدوونم واسه عفونت‌های گفتم نمیدونست تب داره شاید نمیدونسته عفونتش چیه سیفیکسیم داده  آخه عصر ...

اها عزیزم 

همین سفیکسیم رو بدین پاشویه هم خیلی موثره خیلیییی 

💕💕💕هر کی این امضا رو میبینه آرزو میکنم غم به دلش راه پیدا نکنه ....لبت خندون باشه دوست عزیزم🙂
عفونت داشته شاید سرفه اس خلط داره؟پسر منم مریضه بیشتر سرفه دکترم بردم خوب نمیشه

میدوم اره عقونته میگم نکنه دکتر خبر تداشت آب داره سبفیکسیم داده نکنه ازیتزو ماشین بهتره