2737
2739
عنوان

دیگه گندشو در اوردین

815 بازدید | 43 پست

بعضیا انگار خدا از قدرت عقل و شعور محرومشون کرده آخه ببخشید آدم نفهم این سایت برای خانومای بارداره یکم با عقل ناقصت فکر کن حداقل نصف شبی ۱۰ تا خانوم باردار ممکنه بی خوابی بگیرن بیان تو سایت دو تا چیز بخونن بعد تو میای ساعت ۳ صبح تایپیک ترسناک میزنی حتی انقد شعورت نمیرسه عنوانشو ترسناک ننویسی ؟ خوش به حالت که با این حجم بی عقلی راحتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقاااا و عمیقااا

من بیشتر شبا همسرم ماموریته با کلی سختی خودمو اروم میکنم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728

عنوان چی بود 

کدوم تاپیک

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2738
ای گفتی قربون دهنت بگو احمق بیشور خودت ترسیدی میخای بقیه روهم بترسونی نصف شبی کلی از خانوما تنهان شو ...

تاپیک من منظورتونه؟ 🥺 بخدا قصد ترسوندن نداشتم اتفاقو گفتم تخلیه بشم. از تاپیکای قبل ترم که گفته بودم درحال مسافرت رفتنم هم مشخص هست دروغ نگفتم

تماما بچه مدرسه ای و کم سن هستن من موندم آخه دخترهای زیر بیست سال تو این سایت چکار میکنن 

یه بنده خدایی میاد مشاوره و کمک بگیره یا هیچکس جوابشو نمیده یا میزنن تایپیک می‌ترکونن بعد چهار تا آدم عاقل پیدا نمیشه همچین تایپیک مزخرفی رو بترکونه که حداقل خانوم بارداری چشمم نخوره بترسه 

ای گفتی قربون دهنت بگو احمق بیشور خودت ترسیدی میخای بقیه روهم بترسونی نصف شبی کلی از خانوما تنهان شو ...

من بخدا اصلا داخل تایپیکا نمیرم بعضیا عقلشون میرسه اینجا زن باردار هست تو عنوان میزنن باردار نیاد ترسناکه بعد بعضیا حتی عقلشون نمیرسه همین کارو بکنن 

تاپیک من منظورتونه؟ 🥺 بخدا قصد ترسوندن نداشتم اتفاقو گفتم تخلیه بشم. از تاپیکای قبل ترم که گفته بود ...

اجی منم خونه تنهام میام نی نی سایت سرگرم شم سرم درد میکرد بیخاب بودم منظورم فقط شما نبودی عزیزم کلی گفتم چون هرشب ما این بساطو داریم شما واقعیت گفتی برامنم پیش اومده اما اونایی ک اومدن نظر دادن بدتر ترسوندن خعلیام خالی میبندن اما ترسوندن زن باردار اصن خوب نیس🥺من باردار نیستما باردار اطرافم ترسیده دیدم اعصابم خورد شده سرش تو این سایتم ۵۰درصد باردارن خوب میشه نزارن مردم تاپیک ترسناک🥺من اون نظرو بخاطر تو نزاشتم ب اونایی گفتم ک اومدن تو تاپیکت بدتر ترسوندن اجی

خوبه هنوز ندیدمش..منم باردارم بشدت میترسم از این جور تاپیکا

برای همین میگم خوش به حالش از بی فکری راحته یه لحظه با خودت فکر کن تو همچین سایتی یه خانوم باردار نصف شب این ببینو بترسه چیزیش بشه چجوری میتونی مدیونی خودتو جواب بدی 

تاپیک من منظورتونه؟ 🥺 بخدا قصد ترسوندن نداشتم اتفاقو گفتم تخلیه بشم. از تاپیکای قبل ترم که گفته بود ...

عنوان تایپیک انقد ترسناک بود یه لحظه بخدا حس کردم بدنم لرزید خوندم حالا نمیدونم شما تایپیک زدی یا ن چون اصلا بازش نکردم 

2706