2733
2739

پنج و نیم یا شیش

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۶ باز می‌شد فکر کنم 

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2728

اسی یاد خودم افتادم با تاپیکت 

۴ سال پیش صبحا زود بیدار میشدم ک با اتوبوس برم  چون پول کم میاوردم وسط ماه با تاکسی میرفتم ولی چون طول میکشید با اتوبوس و تقریبا یساعت توی راه بودم خیلی زودتر میزدم از خوابمو زودتر میزدم بیرون 

بعضی وقتا مث زمستون و پاییز خیلی تاریک بود 

من توی ایستگاه اتوبوس بودم و یخ میزدم و به زندگیه خراب و داغونی ک داشتم فکر میکردم

2738
اسی یاد خودم افتادم با تاپیکت  ۴ سال پیش صبحا زود بیدار میشدم ک با اتوبوس برم  چون پول کم ...

آدم وقتی به مشکلاتش فکر می‌کنه از همه چی زده میشه 

امیدوارم گره مشکلات همه باز بشه 

💕💕💕هر کی این امضا رو میبینه آرزو میکنم غم به دلش راه پیدا نکنه ....لبت خندون باشه دوست عزیزم🙂