2737
2734
عنوان

بلاخره با شوهرم اشتی کردیم

334 بازدید | 9 پست

خواستم بگم چن ساله باهمیم من از اول دختر ساده ای بودم و اطرفیان ازم استفاده میکردن و تو زندگیم دخالت میکردن و اینم بگم قدر شوهرمو نمیدونستم اونم همینطور ولی کم کم یاد گرفتم براش ارزش بدم و اهمیت بدم راز های خونمو به کسی نگم قبلا به دوستام میگم سبب اشتیمون مامانمه 

هرکی قهره و یا با شوهرش و خانوادش مشکل داره ارزو میکنم حل بشه 

ادم باید از لحظه های زندگیش باید لذت ببره و به خاطر چرت و پرت هم حال خودشو و هم شوهرشو خراب نکنه 

بخاطر خانواده شوهر و اطرافیان و تیکه انداختنشون و اینا زندگتونو خراب نکنید و جاهایی که روی زندگی مشترکتون تاثیر بد میزارن نرین با ادم هایی که فقط میخوان حرف از زیر زبونتون بکشن قطع رابطه کنین اینا بعدا به علعتون استفاده میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
آفرین دقیقا من الآن سرشو گزاشتم‌رو پام گفتم گور بابای بابات خخخخخخخخ شوخی میکنم از دست باباش ناراحتم ...

مرسی اره منم از خانواده شوهر ناراحت بودم و بخاطرش ۱۰ روز هم برای شوهرم و خودم زهر کردم الان فهمیدم باید رابطمو کم کنم و نزارم تاثیری روم بزارن و باید با دوستایی که همش تلاش میکنن حرف از زیر زبونم بکشن دوری کنم