2733
2734
عنوان

چرا بیدارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 96 پست
پسرم تب داره بالاسرش بیدار موندم ب شدت خسته ام...ساعت 6 هم باز باید پاشم صبحانه حاضر کنم دخترمو آماد ...

عزیزممم ایشالله تبش میاد پایین فردا حتما استراحت کن و خودتو خسته نکن

خدااا🕊🕊🕊۰۱۰۹۰۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نظر اینه که با مشاوره صحبت کن متاسفانه به خیلی از ما دخترا اولین چیزی که از ازدواج یاد دادن فقط ...

با ناامیدی تمام زنگ میزنم امیدی ندارم … مگه اینکه زمان بگذره و درست بشه 

من کتاب زیاد میخونم و اتفاقا ادمی ام ک زود قلق آدما دستم میاد… 

رگ خواب شوهرمو هم بلدم… 

باهم صمیمی هستیم… 

اونم با من خیلی خوووبه 

از همه نظر توی زندگی به من میرسه… 

اما سر این بازییی منو بدبخت کرده اصلا انگار اعتیاد دارههه 

تازه اوایل هرررر رووووز میرفت من با بدبختتتتیییی کردمش هفته ای دوبار 

اما خسته شدم 

2728

چشم انتظار یه تماسم یا یه پیام توروخدا نفری یه صلوات بفرستیداونی‌که میخوام ومنتظرشم اس بده یا بزنگه

خیلی ذهنم درگیره

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 
با ناامیدی تمام زنگ میزنم امیدی ندارم … مگه اینکه زمان بگذره و درست بشه  من کتاب زیاد میخونم و ...

به نظرم چندبار جوون های فامیل رو که زوج هستن رو دعوت کن به همسرت بگو میشه به مافیا رو یاد بدی همه باهم بازی کنیم اینجوری دیگه سمت دوستاش نمیره هرکسی دوست داره با خانواده خودش باشه

همسر منم بازی خیلیییی دوست داره ما از این بازی کارتی ها و بردگیم خریدیم خودمون دوتا یا مهمون میاد بازی میکنیم سایت های معرف زیاد دارن از این بازیا جالیز بازی قشنگیه 

ایشالله همین راهکار ها جواب میده

خدااا🕊🕊🕊۰۱۰۹۰۴