2737
2739
عنوان

چرا بیدارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 96 پست
نه امشب منظورم نبود کلا گفتم خانوادگی برنامه بریزن من و همسرم همیشه باهم میریم مافیا بازی میکنیم

نه اون همیشه با دوستاش بازی بهش مزه میده چون زیادن 

همون اشغالام این بازی نکبتو یادش دادن 

یسال و نیمه من دارم میکشم از این بازیه مسسسسسسخره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها منم بیدارم ، ما شبا ساعت نه میخوابیم طبیعتا من همیشه این ساعت بیدار میشم اما یه نکته ، چرا تا یه نفر مثلا یه مشکلی از مشکلاتش و میشه یه عده تون که اون مشکل و ندارین میاین میگین ؟ که چی ؟ مثلا طرف بیشتر ناراحت بشه یا مثلا میخواین پز بدین ؟چتونه واقعا ؟ بنده خدا میگه شوهرم رفته مافیا بعد میاین میگین شوهر من اصلا اینجوری نیست ، !!! اگه راهکاری دارین بدین به بنده خدا و الا چه نیازیه که میگین شوهرتون اینطوری هست یا نیست آخه 

من اصلا آدم مذهبی نیستم ولی اصلا همش بهشون فکر میکنم و تا اسمشون میاد گریه ام میگیره حس میکنم به جز ...

نمی دونم تعریفت از مذهبی و غیر مذهبی چیه من کلی گفتم برای اینکه دلت باز بشه. خودم که از اسرافی که در حق خودم کردم پشیمونم هروقت طلب بخشش می کنم دیگه دل تنگیم رفع میشه

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
2731
میسه راز موفقیتتو بگییی؟؟؟؟  بخدا باهاش رفیقم  انقدر غر نزدم یه کم‌سر یه موضوع زیاد حرف ...

همین کارات افراطه زندگی باید دوطرفه باشه و قبل از غذا درست کردن باید درک متقابل رو به همسرت یاد بدی زن ها هم مثل مردا گاهی نیاز به غر زدن و استراحت دارن

خدااا🕊🕊🕊۰۱۰۹۰۴
نه اون همیشه با دوستاش بازی بهش مزه میده چون زیادن  همون اشغالام این بازی نکبتو یادش دادن  ...

بهش خیلی فکر نکن رو انرژی جذابیت درونیت کار کن واسه خودت وقت بذار و کار کن کم کم همه چی عوض میشه

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
2738
فکر فردام میخا برم لوازم خانگی برا خونه بخرم اما شوهرم میگه بزار سرماه بعدش الانم از حموم اومدم امرو ...

حتما رفتن سر کار و یکم حساب کتاباشون اونجور که تصور میکردن نبوده و چند روز بالا پایین میشه تا آخر برج هم چیزی نمونده چجوری دلتون میاد اینطوری گفتین وا خوب یکم صبر کنین 

همین کارات افراطه زندگی باید دوطرفه باشه و قبل از غذا درست کردن باید درک متقابل رو به همسرت یاد بدی ...

دقیقا امشب داشتم به همین فکر میکردم 

نمیخوام خوب جلوه بدم خودمو 

اما همیییشه یه مار کردم و از خودم زدم تااا زندگیمون تنش و بحثاش روز ب روز کمتر بشه 

اما چیشد نتیجه؟؟؟ 

شوهرم عادت نداره من بیشتر از یساعت حالم بد باشه اگر بیشتر بشه اون از من بدتر میشه 

خیلی احمقم 

شماچرابیداری استارتر

داستانم طولانیه ولی فکرم درگیره امروز یه مهمونی دعوت شدم که حال روحیمو بهم ریخت ولی اونجا سعی کردم قوی باشم ولی آخر شبا تو تنهایی خودم ضعیف میشم واسه همین دلم میخواست الان کربلا باشم

خدااا🕊🕊🕊۰۱۰۹۰۴
حتما رفتن سر کار و یکم حساب کتاباشون اونجور که تصور میکردن نبوده و چند روز بالا پایین میشه تا آخر بر ...

اخه با بدبختی چک جور کردم امشب داش میگف ک بریم سریع بخریم اما صب اونطور میگف

2706