2733
2734
عنوان

چرا بیدارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

می دونم مزه اونجا رفتن یه چی دیگس لیکن تا اربعین خیلی مونده همین حالا سیمتو به خدا وصل کن واسه همه اسراف هایی که کردی و من کردم طلب بخشش کن 

گریه هم در حد دو سه قطره اشک کافیه نه زیاد حتی گریه زیادم اسرافه

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
واقعا ی زن متاهل این وقت شب چرا عصبیه  از دست شوهرش🙄🙄🙄

بله درسته

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
شوهره من چییی  رفته با رفیقاش مافیا بازی میکنه هنوزم نیومده

😳😳😳

شوهرم رفیق داره هاولی از این کارا خوشش نمیاد سر شب خونس‌ هرکار می‌کنه باهمیم

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...
اگر بشه و برم خیلی دلم براشون تنگ شده مثه پیرزنا شدم تا اسمشون میاد گریه ام میگیره🥺

انشالله بری

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  
2706