2737
2734
عنوان

دقت کردین نی نی سایتیا به دخترای مجرد ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 117 پست
بله یادمه 😁

خواستم خواهش کنم لغو کاربری نزنید ولی دیدم خیلی عصبانی بودید نصف سایت براتون ناراحت بودن که میخواستید برید منم گفتم اگه الان پست بزارم همه عصبانیتشون رو روی من خالی میکنن😂آخه امضام قید کرده بودم همه چیز تقصیر ما دهه شصتیا هست بعد گفتم دوستاتون میگن شما دارید لغو کاربری میزنید اینم تقصیر دهه شصتی‌ها هست😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کارش به شدت اشتباه بوده اگه جای خانومش بودم توی خونه راش نمیدادم و ازش طلاق میگرفتم اخه وقتی ادم ...

اگه جای خانومش بودین ...

فکر اتفاقات بعد از طلاق هم میکردین ؟ 

یه خانم که نزدیک ۶۰ سال سنش هست ، تا الآن خانه دار بوده و حقوق مستقل نداشته 

حالا به هر دلیلی نتونسته بره سر کار و ار لحاظ مالی مستقل نیست و شوهرش تامینش میکنه

بچه هاش ازدواج کردن و واقعا کسی نیست که ازش حمایت کنه 

مطمئن باشید اون خانوم بیشتر از شما از شوهرش متنفر هست اما دلایل بسیاری باعث میشه طلاق نگیره

بسوزه و بسازه

مجرد یا متاهل بودن یک انتخابه و هر دو خوب و بد داره 

همنطور که مجردی ممکنه واسه برخی ها بد باشه متاهلی هم همینطوره

آدم متاهلی که بخواد خیانت کنه مطمئن باشید هزار تا دلیل پیدا میکنه

💐از اون دسته آدم هام که دلم واسه همه چیز و همه کسی میسوزه 🙃   زیباتریڹ گل ها همیشه مختصِ بهترینهاست🌸 زندگیتون مثل گلها زیبا و خوش آب و رنگ و هر جایی کـه هستین دعا ميڪنم خـدا پناهتان باشد🤲 https://www.aparat.com/v/3Lfogلینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر💜
خواستم خواهش کنم لغو کاربری نزنید ولی دیدم خیلی عصبانی بودید نصف سایت براتون ناراحت بودن که میخواستی ...

بله تقصیر دهه شصتیاس🧐🥴

اما بله شاید پست میذاشتید شما به جای من میرفتید

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2731

استارتر عزیز.من نوعی نمیگم ازدواج بده ولی تمام‌فکر و ذکر مثلا یه دختر هجده ساله ازدواج و‌دعا و‌ختم‌برادازدواج باشه ناراحت کنندست.شاید محدودیت داری سختته.ولی هیچ‌وقت فکر نکن برا فرار و‌رهاشدن از مشکلات ازدواج کنی.نود درصد مواقع از چاله به چاه افتادنه.با مجردی هم میشه خوش بود همش اینور و‌انور رفتن خوشی نیست.با هر امکاناتی داری میتونی خوش باشی بگرد پیدا کن.اگر حتی نمیتونی کلاس بری کلی کار هنری میتونی از یوتیوب یاد بگیری سرگرم‌بشی که زندگی برات راحت تر باشه .و‌اونروزی که خدا قسمتت کرده یه ازدواج مناسب داشته باشی.دقیقا وقتی رها کنی خیلی چیزای خوب میاد سمتت.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2738
استارتر عزیز.من نوعی نمیگم ازدواج بده ولی تمام‌فکر و ذکر مثلا یه دختر هجده ساله ازدواج و‌دعا و‌ختم‌ب ...

بله باید رها کرد 

من خودم دانشجو هستم 

قبلا پاره وقت سرکار میرفتم ولی به این نتیجه رسیدم کار کردن برای مردم یعنی بیگاری و توهین به خودم .

تصمیم گرفتم فعلا یه مدت کار نکنم 

دوره های مختلف شرکت میکنم . 

مجردی بد نیست ولی عالی هم نیست یه مرحله از زندگیه که باید گذروندش دیگه

از اینکه یه عده خیلی رویایی به مجردی نگاه میکنن و مجرد رو بی غم و سختی میبینن عصبیم میکنه

ولی درکل تاپیکم درمورد چیز دیگه بود

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
درسته امیدوارم هر کی که خیانت میکنه خدا به راه راست هدایتش کنه 

انشالله

💐از اون دسته آدم هام که دلم واسه همه چیز و همه کسی میسوزه 🙃   زیباتریڹ گل ها همیشه مختصِ بهترینهاست🌸 زندگیتون مثل گلها زیبا و خوش آب و رنگ و هر جایی کـه هستین دعا ميڪنم خـدا پناهتان باشد🤲 https://www.aparat.com/v/3Lfogلینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر💜
بله باید رها کرد  من خودم دانشجو هستم  قبلا پاره وقت سرکار میرفتم ولی به این نتیجه رسیدم ...

در مورد تاپیکتم‌نظر دادم.منظورشون نیست مجردی عالیه.ولی نسبت به زندگی متاهلی اکثر ادما عالیه.کسی هم که سنش مناسبه و‌منطقی نظر میخواد کسی ردش نمیکنه.ولی منظور اکثر بچه ها یه عده هستن که کل فکر و ذکر و خوشبحتی دو‌عالمو ازدواج میبینن.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

خب راست میگن دیگه

دختری که هیچ دستاوردی تو زندگیش نداشته ( با هر سنی ) نه درس خونده نه کار داره نه تفریح درست حسابی کرده چرا باید شوهر کنه ؟ اینجوری اون پسر بدبخت باید بیاد عقده های اینو درست کنه یا خود دختر فکر میکنه شوهر غول چراغ جادوئه

یا اگه کلا پسره تو زرد از آب در بیاد دیگه کلا دختره بدبخت میشه

خدا رو شکر امیدوارم همیشه سلامت و خوشبخت باشید به خدا مجردی خیلی بده هم دین و ایمانتو ازت میگیره هم ...

کسی که حرف مردم براش مهمه هنوز به بلوغ فکری نرسیده

دین و ایمانم یه چیز شخصیه شاید یکی اعتقاد نداشته باشه نمیشه واسه همه یه نسخه پیچید 

هر کسی میتونه انتخاب کنه یه رابطه ی جدی مثل ازدواج داشته باشه یا نه دیگه این حرفا رو نداره که