2733
2734
عنوان

خانوما مادرشوهرتون زنگ زدنی

596 بازدید | 46 پست

وقتی زنگ که میزنه یجایی برای کادو بردن به فامیلشون دعوتتون میکنه حرصتون میگیره یا فقط من اینجوریم؟؟؟آخه من از روزی که عروسی کردم فرداش هر ماه یجایی دعوتم میکنه از فامیلاش اونم بائو کادو نقدی ببرم جا اینکه درکمون کنه بخاطر درآمد ضعیف پسرش شام وناهار اومدناشون به کنار کادو بردن به فامیلاش به هر مناسبت چرتی خستم کرده واقعا یکساله که کارش این شده 😑

من همون کاربر قدیمی عروسماه هستم تاریخ عضویت قبلیم۹۹/۴/۲۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خانواده عجیبی در کل باید اونا برن خونه عروس کادو ببرن

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
2728

اگه با اون فامیل مثلا دایی رفت و آمد نداری،نیازی نیست کادو ببری

ولی اگه رفت و آمدی هستین خب اونا هم فردا پس فردا یه مناسبتی میشه برای شما جبران میکنن

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم

مگه دست و پات بسته بزور میکشدت بگو نمیام  

دستم خالیه یا بهونه دیگه سر درد 

دل درد

پریود

و ....

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
2738
نرو دیگه ک بهت نگه دیگ من جات بودم نمیرفتم و نمیبردم

مگه میتونم گوشیشو دیر جواب دادنی می‌خواد بیاد منو بکشه

من همون کاربر قدیمی عروسماه هستم تاریخ عضویت قبلیم۹۹/۴/۲۴

زنگ میزدن گاهی ولی ما گوش نمی دادیم. هر جا دوس داشتیم یا راحت بودیم می رفتیم بستگی به خودتون داره

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه

کادو برا چی.خب اگه تولدی چیزیه ک میری باید کادو بدی اگه مهمونیه ک نیاز نیست بدی اگرم نمیخوای بری بگو کار دارم نمیتونم بیام

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2706