2733
2734
عنوان

دوستان بیایید قرار بود عکس بذارم

153 بازدید | 8 پست

سلام دوستان عزیز 

تولد دخترم بود بین چندتا تم مونده بودم و نظر خاستم ازتون (پستهای قبلیم).  از نظر خودم عالی بود. دخترم خودش این تم انتخاب کرد. چون عاشق رنگ صورتی و لباسشم نباتی بود. میومد به همه چی.

خلاصه من که خیلی راضی بودم از تم تولد آوا. 

دقیقا عین همون عکسشون تم اجرا کردن. عکس تو پستای قبلیمم هست میتونید ببینید. زن و شوهر جوونن و با حوصله و با سلیقه و با دختر کوچولو شیرینشون میان برای اجرا و قیمتهاشونم عالیه. خلاصه اگر خاستید ادرس پیجشون @tem.tavalod.ava  اگر شماره اشونم خاستید پیام بدید براتون بفرستم

اصلانم تبلیغ نبود

از حدو مرزایی که دارین کوتاه نیاید کسی که واستون ارزش قائل باشه بهش احترام میزاره....                                                                   حرفی..؟! سخنی...؟! پیامی..؟! جواب میدم    https://abzarek.ir/service-p/msg/1167349           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روش جدید تبلیغ

پیچیدم ب بازی اَ هرکی بگی بریدم حوصلع بحث ندآرم ولی گوش ب حرف ط میدم...🥂هر ثانیه هر لحظمی،شیرینیِ شبِ بد مزمی...🫠🫶🏻یه شب،شب تیرع انگا روح اَ تنت میرع دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیرع...گرگ رو از هر طرف بخونی گرگه، همین صداقتشه ک جذابش میکنه👊🏻 تردمیله همع دنیا،نرسیدن و دوییدن واسع تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن:) هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم🫠🕸خدا‌با دست آدمآ میزد تو گوشم تآ دستشون رو شه:)🫠🌱خسته ام از شما آدمآ ک همجآ همش ب ضرر همین...🫠عزیزا میرنُ ما چش دیدن همو نداریم...🫠
2731
2738