2737
2734
عنوان

تجربه زایمان طبیعی

1037 بازدید | 18 پست

بیاید از تجربه زایمان طبیعی هاتون بگید لطفا 😍

واینکه چندهفته بودید زایمان کردید و راهی میدونید واسه آسون شدن زایمان ☹️

نزدیک زایمانمه استرس دارم 🥴

بااینکه دومین بچمه💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر بزرگمو 11بستری شدم بدون درد نزذیک4زایمان کردم، دختر کوچیکمو 7صب بستری شدم با4سانت 8نیم فول بودم ولی نمیامد 11بردنم اتاق عمل تاکارامو کردن 11نیم عمل شدم بند ناف دورباسنش وپاهاش بود

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

من 10 روز زودتر مسمومیت بارداری گرفتم دکترم برام سرم فشار زد چون گفت سزلرین برات اصلا مناسب نیست ولی سرم خیلی دیر اثرکرد26ساعت طول کشید تادخترم ب دنیا بیاد ولی خیلی حس خوبی بود

نجیب تر از آن باش که برنجانی🌱
2738
من 10 روز زودتر مسمومیت بارداری گرفتم دکترم برام سرم فشار زد چون گفت سزلرین برات اصلا مناسب نیست ولی ...

من سر بچه اولم مسمومیت نگرفتم ولی با سرم فشار ۳۷ ساعت طول کشید 

چندهفته بودید؟

من بچه اولم  کیسه ابم پاره شد۳۸هفته بدون درد رفتم بیمارستان یه شب زایشگاه بستری بودم دردم نیومد 

ماماهمراه گرفتم ساعت ۷ونیم صبح دردام شروع شد ساعت۱۱ونیم دنیا اومد چون ماما خیلی کمکم کرد

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...
من سر بچه اولم مسمومیت نگرفتم ولی با سرم فشار ۳۷ ساعت طول کشید  چندهفته بودید؟

یاخدا بخاطر همینه بهشت زیر پای مادره دیگ

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
2706