2737
2739

امشب دوباره تب کرده از ساعت ۱۱ بالا سرش نشستم همش تند تند نفس میکشه حزیون میگه تو خواب با صدای بلند شعر یا توپ دارم قل قلیه میخونه 

نمیدونم بخندم یا گریه کنم 

اخ پسر گلم قربونت برم کاش مریضی هات بیاد به من تو خوب بشی 😥😥😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😥😥 عزیزم زود خوب میشه انشالا چجوری ینی تند تند نفس میکشه؟ 

تب داره همش دل دل میزنه و تند نفس میکشه از شدت تب 

دکتر بردن براش ازمایش نوشتن جوابش هنوز نیومده امروز بردم بیمارستان اونام گفتن فعلا تا جوابش نیومده ما کاری نمیتونیم بکنیم نحایت یه سروم میتونیم بنویسیم 

سروم هم زدیم اومدیم خونه دوباره تب کر تا الان که هنوز هم تب داره دارم براش دستمال خیس میکنم میزارن 😥😥

2728
تب داره همش دل دل میزنه و تند نفس میکشه از شدت تب  دکتر بردن براش ازمایش نوشتن جوابش هنوز نیوم ...

وای طفلی بچه

۴ ماهشه؟ 

تند تند نفس کشیدن تو این سن چیزی نیس ولی حواست باشه خوابش نبره تبش بالا بره خدایی نکرده

کاربر قدیمیم
وای طفلی بچه ۴ ماهشه؟  تند تند نفس کشیدن تو این سن چیزی نیس ولی حواست باشه خوابش نبره تبش بال ...

نه پسر ۵ سالمه 

اخه چطور نظارم بخوابه مگه میشه الان که خوابه 

نه منظورم این بود خودت نخواب اشتباه نوشتم از حالش بهم خبر بده ریپلای کن منو همینجا خوب میشه نگران ن ...

اهان باشه گلم ممنون 

خیلی خوابم میومد اومدم اینجا که بپره 

نمیدونم چطور ریپلای میکنن اصلا یعنی چی ؟

انشاالله خدا از زبونت بشنوه 

همه مریض ها شفا ببینن انشاالله 😢

2738
اهان باشه گلم ممنون  خیلی خوابم میومد اومدم اینجا که بپره  نمیدونم چطور ریپلای میکنن اصل ...

شوهرت نمیتونه بالا سرش دوساعت بیدار باشه تو بخوابی؟؟ 

همینجوری ک داری جواب منو میدی بهش میگن ریپلای

کاربر قدیمیم
شوهرت نمیتونه بالا سرش دوساعت بیدار باشه تو بخوابی؟؟  همینجوری ک داری جواب منو میدی بهش میگن ر ...

باشه عزیزم ممنون 

چرا اتفاقا هی میگم بیدارش کنم هی میگم اون بنده خدا هم خستست یکم بیشتر بخوابه 🤦‍♀️

2706