2733
2739
عنوان

آموزش کاشت ناخن💅💅💅

| مشاهده متن کامل بحث + 2698 بازدید | 40 پست
آخه راستش اینکه میخوام پیشش آموزش ببینم کارش زیاد جالب نیست در حد عالی  چون نزدیک خونمون هست ...

پس اگه بهت آموزش داد خیلییییی کار کن و تکرار کن تا تو ازاون بهتر بشی❤️دختر خاله من عید وسایلش رو خرید ۱۵ میلیون تومن

زن ها عجیب ترین موجودات هستن....اصلا همین ک سخت ترین کارها خونه داری و بچه داری رو انجام میدن و بابتش نه حقوق میگیرن و نه حتی تشکر میشنون و هر روز تکرارش میکنن خیلی عجیبه...اینک میتونن در عین حال هم بیرون کار کنن هم خونه، هم بچه داری کنن پر..یو..د  بشن درد بکشن گوش شنوای تمام اعضای خانواده باشن و باز محبت کنن.خیلی عجیبه  درحالی ک قلبشون هزار تیک شده باز بلند شن موهاشونو شونه کنن و با دهن باز ریمل بزنن و بخندن.در ظاهر موجودات نرم و نازکی هستن اما اگ بخان به چیزی برسن بزرگترین و سیاه ترین هیولا هارو قورت میدن.اینک تا سر حد مرگ تو رابطه ای که یه جاش میلنگه سکوت کنند.اگه بخان تابلو ترین دروغ هارو هم باور میکنن و اگه نخان خود خدا هم با سند و مدرک بیاد پایین باور نمیکنن .اینک هزار بار می‌بخشنت اینک با نصف چیزهایی که وانمود میکنن راضی ان اصلا راضی نیستن .وخدا با خلقت زن ها حجت رو تو آفرینش برای هممون تموم کرد
نه بابا.....  من فیبروزکارم ولی چون قبلا مامانم سالن داشت همه چیزو بلدم ولی تخصصی فیبروز و ریم ...

اره عزیزم همین که میبینم خیلی دوس دارم کار کنم

خییییلی علاقه هم دارم بقول شما راحت هم بنظر میاد

فقط یخورده استرس دارم🤣🤣🤣که یاد نگیرم

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین تو پنج روز میگه خب کلا ارایشگاه اموزشش تایم کمی میبره مگر اینکه میکاپ و طراحی باشه  قطعا ...

طی چه مدت واقعا اوکی شدین و کارتون عالی شد؟

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
برای من کل مواد و اموزش و وسایلا فکر کنم حدودا پانزده تومن در اومد .  حالا سوالی داشتی اگه خوا ...

خیلی ازت ممنونم عزیز دلم

واسه مدرکش چقدر هزینه اش میشه؟؟؟

طی چه مدت واقعا اوکی شدین و کارتون عالی شد؟

گلم تازه یاد گرفتم  مدل زیاد نزدم اما مربیم و خیلی های دیگه گفتن ما هشت ماه طول کشید تا حرفه ای شیم 

بالاخره ارایشگاع خاک خوریش زیاده 

شاید در مسیرت کسی باشه ک همون درجا یاد بگیره وکار کنه اما نباید ببازی چون ذاتا کار سختیه و یکی شاید استعداشو‌داشته یا همش فیلماشو دیده شده ملکه ذهنش 

ولی ی شخص عادی باید همش تمرین کنه مدل بزنه 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
پس اگه بهت آموزش داد خیلییییی کار کن و تکرار کن تا تو ازاون بهتر بشی❤️دختر خاله من عید وسایلش رو خری ...

خیلی ازت ممنونم گلم 

مررررسی که جواب دادین🙂❤

2740
این جز اولین کارای من بود بعد ۵ روز اموزش

وجدانا دمت گرم عالیه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
خیلی ازت ممنونم عزیز دلم واسه مدرکش چقدر هزینه اش میشه؟؟؟

مدرک واقعا مهم نیست چون ناخنکاری یه کار مهارتی و حرفه ایه ، اون مدرکی هم که بهت میدن و از دست مربیت میگیری همگی یه پلتفرم آماده س که چاپ شده و نهایت اسم ها عوض میشه . برات مهم نباشه اصلا . هرجا هم بخوای کار کنی نمونه کاراتو مژبینن نه مدرکتو

من وسایل خریدم پنج تومن 

اولش لازم نداری هرچیزی رو بخری یکم‌ پودر ولیکوئید اینا با دستگاه و‌یووی و قلم اینا کارتو راه میندازه 

حرفه ای شدی تکمیل کن

خیلی ازت ممنونم گلم  مررررسی که جواب دادین🙂❤

فداتشم خواهش میکنم❤️

زن ها عجیب ترین موجودات هستن....اصلا همین ک سخت ترین کارها خونه داری و بچه داری رو انجام میدن و بابتش نه حقوق میگیرن و نه حتی تشکر میشنون و هر روز تکرارش میکنن خیلی عجیبه...اینک میتونن در عین حال هم بیرون کار کنن هم خونه، هم بچه داری کنن پر..یو..د  بشن درد بکشن گوش شنوای تمام اعضای خانواده باشن و باز محبت کنن.خیلی عجیبه  درحالی ک قلبشون هزار تیک شده باز بلند شن موهاشونو شونه کنن و با دهن باز ریمل بزنن و بخندن.در ظاهر موجودات نرم و نازکی هستن اما اگ بخان به چیزی برسن بزرگترین و سیاه ترین هیولا هارو قورت میدن.اینک تا سر حد مرگ تو رابطه ای که یه جاش میلنگه سکوت کنند.اگه بخان تابلو ترین دروغ هارو هم باور میکنن و اگه نخان خود خدا هم با سند و مدرک بیاد پایین باور نمیکنن .اینک هزار بار می‌بخشنت اینک با نصف چیزهایی که وانمود میکنن راضی ان اصلا راضی نیستن .وخدا با خلقت زن ها حجت رو تو آفرینش برای هممون تموم کرد
این جز اولین کارای من بود بعد ۵ روز اموزش

وای افررررین خداییش عالی بوده 👌👌👌

اینم واسه خودم زدم که یه ذره حرفه ای تر شده بودم😅

خیلی خوشگله واقعا 😍

2706