2726
عنوان

آموزش کاشت ناخن💅💅💅

2532 بازدید | 40 پست

بنظرتون طی چن ماه یا چن هفته آموزش ببینی خوب

یاد میگیری؟؟؟ 

الان با یکی حرف زدم گفت ۲و نیم میگیرم طی دو هفته

که بنظرم کمه مدت زمان یادگیریش🤔🤔🤔

قیمت آموزشش رو نمیدونین؟؟؟ یا کسی بوده آموزش دیده باشه میشه راهنمایی کنین🙏

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری نداره نترس به نظر من ده روزه هم میشه یادگرفت

جدی؟؟؟ 

اخه فکر میکنم خیلی سخته🤔🤔🤔

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
2728
دوهفته خوبه دیگه

اخه بخوای کامل حرفه ای شی تو دو هفته یاد میگیری ینی؟؟؟

ب من تو پنج روز یاد داد

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ب من تو پنج روز یاد داد

واااااقعا؟؟؟؟ بعد الان کامل همه چی رو بلدین؟

من دوره آموزشم ۵ روزه بود که کامل هم یاد گرفتم و الانم همه راضی ان از کارم و نه کاشتام هوا میگیره نه مشکلی داره . ناخنکاری فقط چندتا نکته مهم داره به علاوه تمرین زیاد که اگه رعایت شه مطمئن باش خروجی خیلی خوبی ازش میگیری . 

اخه بخوای کامل حرفه ای شی تو دو هفته یاد میگیری ینی؟؟؟

کامل حرفه ای بشی اگه علاقه داشته باشی ۱۰ روزه یاد میگیری،فقط باید خیلی تمرین کنی،هزینه آموزشش هم خیلی خوبه،دختر خاله من ۶ تومن میگیره واسه آموزش.بعد شاخه به شاخه داره،مثلا اینکه بخوای خودت با قلم طرح بزنی یا شکلک بکشی اونم یه شاخه جداست که باید جدا یاد بگیری و خیلی چیزای دیگه

زن ها عجیب ترین موجودات هستن....اصلا همین ک سخت ترین کارها خونه داری و بچه داری رو انجام میدن و بابتش نه حقوق میگیرن و نه حتی تشکر میشنون و هر روز تکرارش میکنن خیلی عجیبه...اینک میتونن در عین حال هم بیرون کار کنن هم خونه، هم بچه داری کنن پر..یو..د  بشن درد بکشن گوش شنوای تمام اعضای خانواده باشن و باز محبت کنن.خیلی عجیبه  درحالی ک قلبشون هزار تیک شده باز بلند شن موهاشونو شونه کنن و با دهن باز ریمل بزنن و بخندن.در ظاهر موجودات نرم و نازکی هستن اما اگ بخان به چیزی برسن بزرگترین و سیاه ترین هیولا هارو قورت میدن.اینک تا سر حد مرگ تو رابطه ای که یه جاش میلنگه سکوت کنند.اگه بخان تابلو ترین دروغ هارو هم باور میکنن و اگه نخان خود خدا هم با سند و مدرک بیاد پایین باور نمیکنن .اینک هزار بار می‌بخشنت اینک با نصف چیزهایی که وانمود میکنن راضی ان اصلا راضی نیستن .وخدا با خلقت زن ها حجت رو تو آفرینش برای هممون تموم کرد
جدی؟؟؟  اخه فکر میکنم خیلی سخته🤔🤔🤔

نه بابا..... 

من فیبروزکارم ولی چون قبلا مامانم سالن داشت همه چیزو بلدم ولی تخصصی فیبروز و ریموو کار میکنم 

بعد مگه ناخناتو نکاشتی ببینی کارشون چقد عادی و راحته؟

ولی تمیز کاریش مهمه 

اینکه چجور مواد بزاری رو ناخن 

سوهان کشی خیلی مهمه چون فرم ناخن رو اوکی میکنه 

من دوره آموزشم ۵ روزه بود که کامل هم یاد گرفتم و الانم همه راضی ان از کارم و نه کاشتام هوا میگیره نه ...

عزیزم من خیلی علاقه دارم یاد بگیرم 

فقط فکر میکردم مدت زمان آموزشش کوتاهه 

ببخشید وسایلی که بخری حدودا چقدره الان؟؟؟

واااااقعا؟؟؟؟ بعد الان کامل همه چی رو بلدین؟

ببین تو پنج روز میگه خب کلا ارایشگاه اموزشش تایم کمی میبره مگر اینکه میکاپ و طراحی باشه 

قطعا هرکار سختی خودشو داره 

تا میتونی باید تمرین کنی حداقل برای پنج نفر ناخن بزاری که راه بیوفتی 

نمیگم سختی نداره اتفاق خیلی ریزه کاری داره 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
کامل حرفه ای بشی اگه علاقه داشته باشی ۱۰ روزه یاد میگیری،فقط باید خیلی تمرین کنی،هزینه آموزشش هم خیل ...

آخه راستش اینکه میخوام پیشش آموزش ببینم کارش زیاد

جالب نیست در حد عالی 

چون نزدیک خونمون هست گفتم برم پیشش

بخاطر همین شاید کم گفته قیمت رو

بنظر شما وسایلی که میخواد چقدر هزینه اش میشه؟؟؟

عزیزم من خیلی علاقه دارم یاد بگیرم  فقط فکر میکردم مدت زمان آموزشش کوتاهه  ببخشید وسایلی ...

برای من کل مواد و اموزش و وسایلا فکر کنم حدودا پانزده تومن در اومد . 

حالا سوالی داشتی اگه خواستی من کمکت میکنم 

2706