2737
2739

اوایل بارداری زیر دل تیر‌میکشه بخاطر رحم میخواد جا باز کنه

ربطی ب جاروبرقی نداره ک😐

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله اذیت میشدم

تیر ک نه ولی فشار میومد بهم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2731
جارو ممنوعه کلن

چرا من میکشم ک 😐

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
اوایل بارداری زیر دل تیر‌میکشه بخاطر رحم میخواد جا باز کنه ربطی ب جاروبرقی نداره ک😐

خب من میخام بدونم باردارم یا ن چون سر اولیم موقعی ک جاروبرقی میکشیدم بهم فشار میومد زیر دلم تیر میکشید

2738
خب من میخام بدونم باردارم یا ن چون سر اولیم موقعی ک جاروبرقی میکشیدم بهم فشار میومد زیر دلم تیر میکش ...

اها از اون نظر نمیدونم

درد میگرفت زیر دلت؟؟

نه عزیزم درد نداشتم ولی انگار به دیواره شکمم فشار وارد میشد 

شبیه این ک بچه از تو با تمام قدرت خودش رو فشار بده به شکمم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
خب گند سر میگیره خونرو ک

شوهر ندارن مگه

مگه بابای بچه ندارن همه سختی‌ها فقط گردن زنه ؟

کاربری سابق قدیمیم 😐دیگه نترکونید، گزارش نزنید،تعلیق نکنید دیگه شماره های اقوام هم ته کشیده نمیتونم بیام🥲
2706