2737
2734
عنوان

دختر بودن چقدر سخته

244 بازدید | 14 پست

گاهی مامانم توجه نمیکنه به حرفا و رفتار هایی که میکنه 

این باعث میشه نگاه بقیه به من تغییر کنه 

مامانم فوق العاده مهربونه و من توان و وقت این همه محبت رو ندارم 

همه از من هم انتظار دارن پابه پای مامانم باشم 

درصورتی که من رو کنار مامانم نبینن فکر میکنن من مخالف محبت های اون هستم و یا حتی فکر میکنن بهش میگم که نکنه یا کمتر مهربون باشه 

شماهم چنین شرایطی داشتین؟؟

یعنی دختر منم بزرگ بشه حرفای تورو میزنه چون خیلی بهش محبت میکنم 😔😑

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩

مثلا مامانم دخترخالش تنها بود میخواست دعوت کنه خونمون 

من بخاطر دانشگاه و شرایط اون موقع مخالفت کردم 

گفت نمیشه و دعوت کرد 

منم گفتم پس من نمیتونم بیام میرم طبقه ی دیگه استراحت میکنم و درس میخونم 

قبول کرد

کسی اصلا ازش تشکر نکرد بخاطر دعوت کردن و هزینه هایی که کرد 

فقط گفتن دخترش اصلا نیومد پیش ما😩 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=261956202]مثلا مامانم دخترخالش تنها بود میخواست دعوت کنه خونمون  من بخاطر دانشگاه و شرایط اون موقع مخالف ...[/QUOTEفدای دل مهربونش خیلی ها شعور این مهربوتی ندارن فکر میکنن وظیفس 

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩
[QUOTE=261956202]مثلا مامانم دخترخالش تنها بود میخواست دعوت کنه خونمون  من بخاطر دانشگاه و شرای ...

اره دقیقا 

هربار هم من پا به پاش نیستم اسم من بد میشه😩

به جای تشکر کردن ازش گله میکنن که چرا دخترت نبود 

بخاطر مامان مهربونم من همیشه بد هستم 

2738
همیشه با مهربونیاش من رو بده میکنه😩😩🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

یکبار برو بگو من مثل شما بیکار نیستم درس دارم که نمیام

شماهم وقتی مجرد بودین چنین شرایطی داشتین؟

نه من که نداشتم چون 4تا دختر بودیم دیگه به من نمیرسید اون موقع هم مثل الان نبود مردم پرتوقع باشن یادم میاد مجرد بودیم دختر عمم با شوهرش میومد خونمون تا دیروقت میموندن منو خواهرم می‌رفتیم تو اتاقمون اززیر در پتو میزاشتیم انگار خوابیم برق خاموش نمیکردیم مامان بابام هوا داشتن سمت اتاق نیان 😂😂 ماهم تا بوق سگ رمان میخوندیم اوناهم اروم حرف میزدن خواب ما خراب نشه😂😂

فرقی نداره بازم  هرجا میشینن همین رو‌تکرار میکنه  شدم سر زبون همه 🤦🏼‍♀️ به خد ...

درک نمیکنن مامانت باید توضیح بده 

درک نمیکنن مامانت باید توضیح بده 

برای مامانبزرگ و خاله هام هم همین مشکل رو دارم 

همیشه هر مهمونی که دارن انتظار دارن از زندگی خودم بزنم چندین ساعت قبل برم کمک 

متاسفانه همیشه هم مقایسه میشم با دختر خاله هام 🤦🏼‍♀️

اونا خیلی بزرگتر از منن توانشون بیشتره 

میگن اونا الان بچه دارن شوهر دارن بیان خونمون بچه هاشون هم میارن 

توکه نه شوهر داری نه بچه داری بیا خونمون مثل اونا کمک کن 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

(منم میگم خوب من نمیتونم همونارو بگین بیان کمک میگن نمیشه شوهرشم میاد باید ناهار برای اوناهم آماده کنم تو بیای یه نفری دیگ😐)

برای مامانبزرگ و خاله هام هم همین مشکل رو دارم  همیشه هر مهمونی که دارن انتظار دارن از زندگی خ ...

چه توقع های بی جای ولا ما اینقدر میریم خونه خاله. هام یکبار نگفتن بیاین زودتر کمک وقتی میریم خودشون همه کارا رو کردن تازه پذیرایی هم میکنن

چه توقع های بی جای ولا ما اینقدر میریم خونه خاله. هام یکبار نگفتن بیاین زودتر کمک وقتی میریم خودشون ...

مناسفانه بد عادت شدن😐

و مقصر همون دختر خاله هام هستن🤦🏼‍♀️

حالا اونا بچه دارن منکه بزرگ شدم و مجردم 

میگن تو باید مثل مجردی اونا باشی و کار کنی 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

اخه اونا اصلا درس نمیخوندن من دارم ارشد میخونم زمانم برای خودمم کمه چجوری به بقیه برسم آخه😩💔

2706