2733
2739

حفظ نمیشماااااا...قبلا کل کتاب تاریخو حفظ بودم حالا ده صفحه رو یادم می‌ره ... چجوری درس میخونین با امتحان حضوری چطورید😂

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشتت چیه؟من یادمه توی اینهه توضیح میدادم برا خودم خوب حبظ میشدم

حسابداری... یکشنبه هم میانترم دارم همشو خوندم ولی حفظیاتی ها رو فقط در حد تستی میتونم جواب بدم تشریحی باشه نمیتونم :/ چه بلایی سر مغزم اومده

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
2728
حسابداری... یکشنبه هم میانترم دارم همشو خوندم ولی حفظیاتی ها رو فقط در حد تستی میتونم جواب بدم تشریح ...

اره یه مدتی از درس دور باشی همینی من از سال تحصیلی به سال بعدی ریستارت میشدم لنتی

آری ان روز چو میرفت کسی،داشتم آمدنش را باور                    من نمی دانستم معنی هرگز را،تو چرا بازنگشتی دیگر؟
من تاریخ رو تقسیمش میکنم بعد چهار تا ۲۵ دقیقه میخونم  بین هر کدوم ۱۰ دقیقه استراحت میکنم جوا ...

مشکلم زمانش نیست الان برا امتحانم کل کتابو دوبار خوندم . ولی حفظ نشدم 😫

حواست پرته؟ خسته نیستی یا زده نشدی؟ 

نه حفظ نمیشم انگار خنگم

2738
چون بعد ی مدت رفتی درس بخونی اینجوریه یکم ک بخودت فشار بیاری هی بهتر میشی

دارم تلاش میکنم دیگه چاره چیه..اولین امتحان حضوری هم هست عین چی میترسم 😂😫

دارم تلاش میکنم دیگه چاره چیه..اولین امتحان حضوری هم هست عین چی میترسم 😂😫

😂میفهمم

شاید سر همین استرسه ک نمیتونی حفظ شی

یکاری کن رو ی درس روخونی کن در حدی ک بدونی چی ب چیه

بعد مفهمومی بخون ببین میفهمی یا نه

😂میفهمم شاید سر همین استرسه ک نمیتونی حفظ شی یکاری کن رو ی درس روخونی کن در حدی ک بدونی چی ب چیه ...

دو سه بار خوندمشا...حالا بازم مرور میکنم ... میخوندم بعد یک ساعت می‌دیدم انگار نه انگار ولی خب الان یچیزایی یادمه که امیدوارم یادم بمونه 😂 

دو سه بار خوندمشا...حالا بازم مرور میکنم ... میخوندم بعد یک ساعت می‌دیدم انگار نه انگار ولی خب الان ...

باید بعد چند ساعت دوباره مرور کنی همش یادت میاد

نگران نباش تازه خرابم بشه قرار نیس چیزیو عوض کنه

الانم بگیر بخاب فرزندم ک بهتر تمرکز داشته باشی😂

باید بعد چند ساعت دوباره مرور کنی همش یادت میاد نگران نباش تازه خرابم بشه قرار نیس چیزیو عوض کنه ا ...

وای یعنی چی خراب بشه میانترمه بدبخت میشم🤣