2737
2739
عنوان

دکتر بهم تو دوتا امپول تحریک تخمک گذاری برای پسر داده

| مشاهده متن کامل بحث + 3871 بازدید | 85 پست
همین الان رفتم دیدم، سال 99.      51 درصد موالید پسر بودن  دیدی گفتم برابرن؟&nb ...

۴۰۰ رو هم ببین 

اخیرا ۲۰ درصد افزایشداشتیم 

خودم هم سرچ میکنم

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
متاسفانه ۹۹ درصد همینطوره  یک درصد تفکر خاص و داده های پرت هستن

نه خب اسی میگه دختر داره الانم پسر میخواد. من خیلیا هم دیدم برعکس. الان همه دوتا بچه می‌خوان که از هردو جنسیت باشه 

خدایا شکرت🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بر طبق اعلام سخنگوی سازمان ثبت احوال طی پنج ماه ابتدایی سال 1400 شاهد تولد 441 هزار و 670 نوزاد در کشور بوده‌ایم. همچنین به نقل از اقتصاد آنلاین در ازای تولد 107 پسر شاهد تولد 100 دختر هستیم این در حالی است که سن مادران و پدران 29 و 34 سال گفته شده است.

شاهد افزایش تولد نوزادان پسر نسبت به نوزادان دختر بوده‌ایم. این در حالیست که افزایش تولد نوزادان پسر در نتایج تحقیقات جهانی نیز مشاهده شده است که چالش‌های جدی را در پی خواهد داشت این نوع تغییرات جمعیتی در ایران بحرانی‌تر بوده و نگران‌کننده‌تر قلمداد می‌شود چرا که باعث کاهش تدریجی جمعیت و در نهایت انقراض نسل خواهد بود. ما در این 

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2731
بله عزیزم پسره ، ممنون از دعای خیرت انشاءالله شمام به خواسته ی دلتون برسی  آره درمورد موز و ن ...

اینجوری که دکترم برام گفته تو اوج روزای تخمک گذاریمه ولی میگم آمپول زدم تخمک گذاری جلو نیوفته

بمن گفت موز ونمک چیزای گرمی بخور خدا واست حفظ جنستش پسر خواسته بودی درست بود

برا منم دعا کنید ‌لطفا .شوهرم نمی خواد بچه بیارم ولی مندوست دارم پسر دار بشم .بدون اینکه به شوهرم بگم رفتم دکتر برا پسر .ولی شوهرم اصلا مایل نیست .حالا موندم تو چه کنم ؟

نوشته هر 100تا دختر 106 تا پسر  اختلاف ناچیزیه

۱۰۷ تا

زیاده

علتش هم دو تا چیز

استفاده از روشهای درمانی که اغلب نتیجه پسر

تعیین جنسیت و بالا بردن شانس پسردار شدن

2740
بر طبق اعلام سخنگوی سازمان ثبت احوال طی پنج ماه ابتدایی سال 1400 شاهد تولد 441 هزار و 670 نوزاد در ک ...

نه نگران نباش، اون 7تا پسر اضافی اصلا زن بگیر نیستن، شایدم مهاجرت کنن، شاید دختر بزرگتر یا کوچیکتر انتخاب کنن

نه نگران نباش، اون 7تا پسر اضافی اصلا زن بگیر نیستن، شایدم مهاجرت کنن، شاید دختر بزرگتر یا کوچیکتر ا ...

الان دیگه ازدواج اشتباه اول زندگی هر فرد

تصمیم عاقلانه این که بری دنبال آرزوهات 

2706