2737
2734
عنوان

دکتر بهم تو دوتا امپول تحریک تخمک گذاری برای پسر داده

| مشاهده متن کامل بحث + 3871 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه‌آمپول مخصوص پسر دار شدن داریم عزیزم ؟ اسم آمپولاش چیه ک داده ؟

hcg منظورش هست

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
عزیز با اون شمارم ۵سال قبل عضو بودم ولی گوشیم عوض کردم ایمیلشم عوض کردم ایمیل قبلی یادم نبود

به سلامتی موفق باشی

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2731
آخه زیادی دیگه همه میخوان. بیست سالدیگه همه اینا دنبالدختر خوبن واسه پسراشون. دختر کجا بود؟؟؟  ...

عزیزم از 100 سال پیش همه پسر میخواستن و هیچوقت هم پسرا بیشتر از دخترا نیستن 

عزیزم از 100 سال پیش همه پسر میخواستن و هیچوقت هم پسرا بیشتر از دخترا نیستن 

پیشنهادمیکنم همین حالا سری به متولدین ۹۹و ۴۰۰ ثبت احوال بزن. نتیجه رو همینجا بگو

2738
آخه زیادی دیگه همه میخوان. بیست سالدیگه همه اینا دنبالدختر خوبن واسه پسراشون. دختر کجا بود؟؟؟  ...

اخه شماها حس میکنین کسی پسر بخواد امله کسیم دختر روشنفکره و آدم خوب. کسی که دختر داره پسر میخواد و برعکس. بعدشم هر کسی به خودش ربط داره

خدایا شکرت🖤
 اخه شماها حس میکنین کسی پسر بخواد امله کسیم دختر روشنفکره و آدم خوب. کسی که دختر داره پسر میخو ...

متاسفانه ۹۹ درصد همینطوره 

یک درصد تفکر خاص و داده های پرت هستن

2706