2733
2734
عنوان

چطوری گاز استیلمو پاک کنم کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 37 پست

از من چدناش خیلی بده هر کار میکنم تمیز نمیشه اما گازم برق میزنه از تمیزی من اول با یه اسکاج کفی میکشم بعد با یه دستمال پاک میکنم بعدم شیشه پاک کن با مقداری آب قاطی میکنم میزنم با دستمال نخی پاک میکنم خیلی تمیز میشه الان عکسشو میفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیگه بریده بودم یع قطره ابم روش میوفتاد با ده تا دستمال باید پاک میکردم هالش نمونه اخرسر فویل روش ...

عزیزم زیر فویل رو چند وقت یکبار نگاه کن گاز خواهرم همینجوری خراب شد 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2731
از من چدناش خیلی بده هر کار میکنم تمیز نمیشه اما گازم برق میزنه از تمیزی من اول با یه اسکاج کفی میکش ...

من همه ی این کارا رو کردم ولی بازم جواب نمیده واسش

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏

من تجربه خودم که خیلی راضی بودم یکیش تاید و سرکه بود که باهاش گاز رو کف میکشیدم بعد دستمال خیس میکشیدم دو بار و در اخر دستمال خشک.دومیش خمیر دندادن😁یعنی برق میزنه گازم.و اخری هم هر چند ماه یک بار نه زیاد جلاسنج .عالی میشه

2738

من اول با اسکاج و بعدشم گاز پاکن گلرنگ یا سیف میزنم با دستمال حوله ای ها پاک میکنم برق میزنه 

حالا که جان ما شده ای احتیاط کن 😍.....من❤ تو❤ و دخترنازمون ❤...با احترام جواب کسی که بهم توهین کنه نمیدم چون که 👈(جواب ابلهان خاموشیست)🙂 ..خدایا خیلی دوست دارم دبیر بشم کمکم کن به هدفم برسم 😍🤲
من تجربه خودم که خیلی راضی بودم یکیش تاید و سرکه بود که باهاش گاز رو کف میکشیدم بعد دستمال خیس میکشی ...

خمیر دندان رو امتحان نکردم همینجوری خالی خالی میزنی؟

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏

منم گاز استیل رو با تاید ماشین تمیز میکردم مثلا برق بیوفته ولی افتضاح میشد فهمیدم مال تاید از اون به بعد ی ذره ریکا رو استر میریختم گازو تمیز میکردم اگ میخاستم حسابی برق بیوفته ی ذره وایتکس میریختم عالی میشد با ی پارچه ی نخی از اخر خشک کن تا خش دار نشه

سلام 🙋‍♀️حدودا 7،۸سالی میش که خواننده ی خاموشم بالاخره امشب تصمیم گرفتم ک عضو نی نی سایت بشم و بالاخره موفق شدم 😁😁دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی است💔

من هم گازم رو تازه خریدم،یه بار یه مشکلی  داشت تعمیر کار که اومد گفتم چرا کدر شده،گفت فقط باید با اسکاج ریکایی پاک کنی،اسکاج رو ریکا میزنم بعد میزارم چند دقیقه میمونه بعد با دستمال پاک میکنم،براق میشه،با گاز پاک کن و این جور چیزها کدر میشه،فردا لمتحان کن میبینی که براق تر میشه،نباید با چیز زبر هم بشوری