2737
2734
عنوان

مامان نامزدم😐😐😐لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 36 پست
دخالت نکن رو به 3 دلیل گفتم اول اینکه چیزی بگی حاشا میکنن چون به خودت نگفتن دوم اینکه بزار از اول ...

عزیزم بحدا هر ۳ اینکارارو تا الان کردم

همیشه هم خوبشونو گفتم حتی همین امشب 

وای اخه تا کی

^تیارا^ هستم👀از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
عزیزم خداس که میبینه همه چیو منم نمیتونم الان تو این سایت ثابت کنم که من کاری نکردم در ضمن ارتباط ند ...

قصاوتی در کار نیست اتفاقاریشه مشکل پیدا شد مادرشوهر شما محبتی که تو زندگی مشترک ندیده رو الان انتظار از همسرت داره نمیگم کارش درسته نه اما اون موقعی که به پسری که پدر و مادرش از هم جدا سدن جواب مثبت دادی قطعا به یه سری چالش ها ناخواسته سلام کردی.

اینم بکی ازین چالش هاست که بتید تو و همسرت مدیریت کنید چون با اگاهی پا به این مسیر گذاشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه همسرت با توعه و پشتته...برات مهم نباشه،حرص نخور و مدارا کن

درست میگین

ولی حرصاشم اون میخوره اخه

^تیارا^ هستم👀از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
عزیزم بحدا هر ۳ اینکارارو تا الان کردم همیشه هم خوبشونو گفتم حتی همین امشب  وای اخه تا کی

من نوشتم نه خوبشو بگو نه بدشو 

نامزدت هم مادرشو میشناسه هم شمارو

اگر ازدواج کنی تا آخر عمر این داستانا هست

2731
شما حتی راهکار هم نشون نده، چون بره دست بوسی کنه تهش میگن تا دیروز دستمونو می‌بوسید از وقتی تو اومدی ...

هوف راست میگی شرایط پیچیدس

درست میگین ولی حرصاشم اون میخوره اخه

کاملا درکت میکنم...منم همسرم از طرف خانوادش سر یه موضوعی خیلی تحت فشاره، خانوادشم فقط به فکر خودشونن و ذره ای نمیگن که پسرمونو داریم حرص میدیم...چاره چیه،مجبورم تحمل کنم و چیزی به روشون نیارم تا بیشتر از این بده نشم...همسرمم خودش از پس خودش در مقابل خانوادش برمیاد

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...