2733
2739

بچه ها اسم مستعار میزارم براشون

رضا و سامان رفیقای خییییلی صمیمی بودن از بچگی و بیشتر از برادر. اسم همسر رضا ترانه و همسر سامان مریم

تا اینکه سه سال پیش سامان فوت شد😢دیوااانه وار عاشق زنش مریم بود

ولی رابطه رضا و ترانه زیاد جالب نبود

ادامه پست اول

آیدی روبیکا برای ف.ال قران وکف بینیMobbina34 فقط خانما❤هزینه بعد از رضایت شما و در حد توانتون❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عروسی  رضا و مریم بوده حتما

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼

امشب عروسی رضا با مریم بود😰😰(یه سال بعد از فوت سامان رضا ترانه رو طلاق میده)

بچه ها امشب رضا چنان دور مریم میگشت و نگاه عاشقانه بهش داشت انگار ک سالهاس عاشقشه😳😨خیییییلی تابلو بود که خییییییلی دوسش داره

همه شروع کردن به پچ پچ که این از اول به زن رفیقچ چشم داشته☹️ واقعا ازدواجشون یجوری نیس؟؟اخه چرا زن رفیقت مگه قحطی زن بود؟؟؟

آیدی روبیکا برای ف.ال قران وکف بینیMobbina34 فقط خانما❤هزینه بعد از رضایت شما و در حد توانتون❤
2706