2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خفش میکردم زیر باسن مبارک 😂😂

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩

من سنم از شما خیلی کمتره 

ولی اگه در اینده با همچین ادمی ازدواج کنم سه ماه بهش فرصت میکنم 

اگه رفت پیش روانشناس و خوب شد که هیچ وگرنه مطمئنا ازش جدا میشم چون حوصله استرس و دعوا رو ندارم...

🧡🌱زرتشت این پیام آور خرد و آگاهی و انسانگرائی می گوید ( ما می ستائیم زنان این سرزمین را که هستی ما از آنهاست . ای اهورامزدا زنانی که از آن تو هستند از آئین راست بهره دارند.) منبع : وندیداد گلشنی،« حقوق زن در ایران و جهان » ایران زمین ، پوشینه۳شماره۱،مهرماه  .برگ های ۳۸_۴۹.✒ برگرفته از کتاب (زن در دام ادیان ابراهیمی) اثر دکتر روشنگر🧡🌱همه ی آن چیزی را که از ما یک «انسان» میساخت، رفتارهای دخترانه نامیدیم. طوری که اگر رفتار دخترانه را از یک «انسان» بگیریم، دیگر «انسان» باقی نمی میماند! _ اشتباه هم نگفته ایم. بی دلیل نیست که مردها، پس از ترک همه رفتارهای دخترانه و پس از سالها جستجوی بزرگی و بزرگمنشی، تکیه گاه و توانمندی، آرامش و احساس، قدرت و قاطعیت، دیر یا زود می آموزند که انسانیتی را که جستجو می کنند باید در وجود یک دختر بیابند.
2740

شوهر من دقیقا اینطوریه ی کلمه نمیشه باهاش حرف زد زود عصبانی میشه وقتی خونه نیس راحتم تا نزدیک اومدنش میشه استرس میگیرم کلا به هم چی گیر میده امروز کلا زده بود سیم آخر، رفتم حموم انقد گریه کردم ، خیلی استرس میده الان حالم خوب نیس از کاراش بگم، کاری نمیتونم بکنم هر چقد با آرامش با دعوا به هر طریقی میگم ی کم رو رفتارش کنترل داشته باشه انگار ن انگار......

[QUOTE=261925260]دعوت به آرامش مرحله بعد زدن تو دهنش[/QUOTEحالا نزنمون ولی راه حلش بگو😀

اگه تازه ازدواج کردی باید چندسال تحمل کنی بعدا خودش درست میشه برای من به جایی رسیده که الان من گیر میدم

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.
وقتی پای یه زندگی درمیون باشه همچین راحت نیست که جداشی

نظر من چیز دیگه ای هست 

نظر شما هم محترمه🌺 

🧡🌱زرتشت این پیام آور خرد و آگاهی و انسانگرائی می گوید ( ما می ستائیم زنان این سرزمین را که هستی ما از آنهاست . ای اهورامزدا زنانی که از آن تو هستند از آئین راست بهره دارند.) منبع : وندیداد گلشنی،« حقوق زن در ایران و جهان » ایران زمین ، پوشینه۳شماره۱،مهرماه  .برگ های ۳۸_۴۹.✒ برگرفته از کتاب (زن در دام ادیان ابراهیمی) اثر دکتر روشنگر🧡🌱همه ی آن چیزی را که از ما یک «انسان» میساخت، رفتارهای دخترانه نامیدیم. طوری که اگر رفتار دخترانه را از یک «انسان» بگیریم، دیگر «انسان» باقی نمی میماند! _ اشتباه هم نگفته ایم. بی دلیل نیست که مردها، پس از ترک همه رفتارهای دخترانه و پس از سالها جستجوی بزرگی و بزرگمنشی، تکیه گاه و توانمندی، آرامش و احساس، قدرت و قاطعیت، دیر یا زود می آموزند که انسانیتی را که جستجو می کنند باید در وجود یک دختر بیابند.
2706