2733
2739
عنوان

از همه چیز حالم بهم میخوره

415 بازدید | 18 پست

سلام 

یه دختر ۱۶ سالم ....

داره حالم از همه چیز دیگه بهم می خوره 

میشه گفت توی تمامی بخش های زندگیم شکست خوردم 

نه دوستای قابل تکیه ای دارم 

نه کسی که بهم اهمیت بده و دوستم داشته باشه 

نه خوانواده بدرد بخوری 

توی تمام امتحاناتم گند زدم (مثلا کلاس نهمم ولی سال سر نوشت سازیه اونم مدرسه تیز هوشان؟!)

هر کاری می کنم که یه چیزی رو درست کنم  پاک خراب تر میشه

و همیشه خدا مثل به آدم اضافی باهام برخورد میشه که وقتی حوصلشون سر میره میشینن به مسخره کردن من 

می دونم کارای احمقانه ای کردم (خواهشا ازم نپرسید🤝🏻)

همین الان خواهر کوچیکم داشت مسخرم می‌کرد

یاد وقتی افتادم که یا مدت طولانی همکلاسی هام مسخرم میکردن دیگه طاقت نیاوردم و زدم زیر گریه به جای اینکه بگن چته مامان بابام با خواهرم مسخرم میکردن و میخندیدن بهم و میگفتن خاک دو عالم بر سرت که نمی تونی هیچ غلتی کنی 

از اون طرفم میبینن من حدود ۲ ۳ ساله که همش بی حوصله افسردم میگن مگه چته 

همین الانم داره اشکم میریزه حتی هیچ کسی هم ندارم که الان برم پیشش و بهش پیام بدم و بگم ولی واقعا حالم از خودم بهم میخوره که هیچ استعدادی ندارم اگر هم داشتم تا الان نابود شده ولی بیشتر از هر چیزی خانوادم رو مقصر می دونم هیچ وقت ازم حمایت نکردن حالا هعی بگید خانواده خانواده از اون طرف هر چی درس می خونم میگن تو که هیچی نخوندی با لگد پرتت می کنن بیرون به جاش اونایی میان که تو جاشون رو اشغال کردی خدا شاده اون وقتی که شیشم بودم چقدر تست زدمو التماس خریدن کتاب رو بهشون می کردم اون موقع کتابا حدود ۸۰ تومن بود

یه اشتباهی می کنمم که دیگه خدا اون روزو نیارههیچ وقت ولی یادم نمیره سر اینکه دست زدم به جوشام چقدر کتکم زدن تهش که صورتمو کبود کردن بهم گفتن شدی عین دختر خرابا 

(منی که حتی رل هم نزدم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم مسخره چرا به هر حال هر کسی تو هر سن و شرایطی دغدغه های خودش رو داره و اذیت میشه بخصوص سن تو حساسه

ولی باور کن بخاطر بلوغت هر چیزی رو خیلی بزرگ تر می بینی و عذاب می کشی 

اینم بگم دوستای واقعیت رو تو این سن نمیتونی پیدا کنی بذار بزرگ تر بشی از لحاظ درسی ام باید برنامه ریزی کنی

ولی پیشنهادم اینه که بری یه جلسه مشاوره و همه ی اینارو بهش بگی اون خیلییی بهتر کمکت می کنه 

حتما ورزش کن با خانوادت صمیمی تر شو برای درسا برنامه بچین و سعی کن کتاب زیاد بخونی رمان نه کتابای موفقیت و روانشناسی

ز که بگریزم ز خود ؟ ای محال ...

گریه کردن فایده نداره سر درد بعدش و چشمای پف کرده فقط میمونه

پاشو صورتت و بشور و سعی کن بخوابی که صبح میری مدرسه چشمات پف کرده نباشه🙂🌹

خاموش باش وقتي نمي داني...سكوت كن آن دم كه مي داني ... 

من تو تمام زندگیم تنها بودم ....

ولی خب مشکلی هاباش نداشتم ولی الان داره احساس تنهایی خفم میکنه 

و خب طبیعیه جون آدمی مثل من که گلیم خودشو نمی تونه از آب بکشه طبیعیه که کسی نخوادش 

و منم نمی تونم به راحتی دوست پبدا کنم 

چون همیشه منزوی و غیر اجتماعی و ساکتم و.....

هر جامیرم بهم میگن تو چرا اینقدر آرومی....

که نمیشه کاریش کرد

ولی خب به تمام هم سلام اگر بخوام یه نصیحت کنم اینه که....

چیز خطرناکی وجود نداره به جز آدما 

و بهترین دوستای شما همین کتا با وسایل نقاشی و مانگا ها و فیلما و سریالا و هندزفری و آهنگان:)

همین .....

2738

خب درس بخون معدلتو بالا ببر که به همه ثابت بشه که تو خیلی باهوش و با استعدادی

خیلیها موفق شدن تو درس و کنکور که حتی پول خریدن کتاب کمک درسی نداشتن

فقط کتابهای درسیتو بخون

تست و فیلمهای درسی هم که تو گوشی زیاده استفاده کن

اینجوری خانواده ات بهت افتخار می کنن

اینجوری همکلاسیهات هم مشتاق دوستی با تو میشن

قبل از هر کاری هم عاقلانه فکر کن بعد انجام بده که اشتباهی نکنی که مورد تمسخر قرار بگیری و با خانواده مشورت کن

هر چند آدمیزاده شیر خام خورده گاهی هم ممکنه اشتباه کنه ولی با عقل و منطق تصمیم بگیر که اشتباهات کمتر بشه

٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙   خـבایا تو بساز توبسازے قشنگه...! ️   ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
عزیزم مسخره چرا به هر حال هر کسی تو هر سن و شرایطی دغدغه های خودش رو داره و اذیت میشه بخصوص سن تو حس ...

اوهوم ولی خب عزیز میدونی چیه ؟

دارم خفه میشم توی احساساتم و وقتی بقیه هم سلام رو میبینم که اکیپی دوستی دارن یا حداقل یه دوستی دارن که تو شادی و غمتشون شریکه واقعا احساس تنهایی میکنم و همینه که داره خفم میکنه

میدونم این حرفم، خوشحالت نمیکنه ولی زندگی هیچکس بهتر از تو نیست.

به عنوان کسی که ازت بزرگتره، پیشنهاد میکنم چند تا کار انجام بدی. اولی اینکه خودتو سرزنش نکن. گفتی تیزهوشانی هستی. خب باریکلا، این یعنی تو مدرسه ای درس میخونی که به بچه هاش میگن تیزهوش. حتما مستعد بودی که الان اونجا درس میخونی. خودتو دستکم نگیر.

دوران بلوغته، کلا به خاطر هورمونهات خیلی حساس هستی. به حرفهای دیگران توجه نکن. اگر دوستی نداری، سعی نکن به زور با دیگران دوستی کنی، حرفها و درد دل هاتو رو کاغذ بنویس و بعدشم بندازشون دور. از فضای مجازی به خصوص نی نی سایت که پر از انرژی منفی هست فاصله بگیر. فقط رو دو تا چیز تمرکز کن. درس و ورزش. اگر نمره های خوبی نگرفتی، هم ناراحت نشو خیلی ریلکس باش و درست رو با آرامش بخون.

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
گریه کردن فایده نداره سر درد بعدش و چشمای پف کرده فقط میمونه پاشو صورتت و بشور و سعی کن بخوابی که ص ...

اوهوم :)♡

ولی خب ...

واقعا الان احتیاج دارم که خودمو خالی کنم 

چون اینا مشکلاتی نیست که توی چند روز داشتمون