2733
2734
عنوان

ختم قرآن داریم ♥️تشریف بیارین

112 بازدید | 27 پست

سلام دلتون شاد 🌺🌹 هفته عالی سراسر خبرای خوش و اتفاقات عالی در پیش داشته باشید❤️♥️ 

ختم قرآن هدیه ب 🌱حضرت زهرا و حضرت محسن🌱 داریم نیت کنید برای حاجاتتون و حاجات همه اعضای تاپیک و جز قرآن هدیه بدید آن شاالله دلتون شاد بشه 🌹❤️ 

جز ۱_۲_۱۹_۲۱_۳۰ برداشته شده جز های دیگ رو بردارید🌺♥️

جز29من برداشتم التماس دعاپدرم توکماست نفسهای اخرش میکشه ازبس ناله زجه زدم بیهوش افتادم جزاون کسی ندارم فقط مادرفلج من بدون پدرم میمیرم😭😭😭😭😭

خدایا دلم. خیلی گرفته معجره کن 🥺🥺🥺🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جز29من برداشتم التماس دعاپدرم توکماست نفسهای اخرش میکشه ازبس ناله زجه زدم بیهوش افتادم جزاون کسی ندا ...

خدا شفا بده عزیزم اگه مرگ مغزی نیستن میشه برگردن إن شاالله 

خدا با من است 🙌🌹
2738
خدا شفا بده عزیزم اگه مرگ مغزی نیستن میشه برگردن إن شاالله 

نه سرطان پوست داشت دوسال خوب بود دکترها خوزستان بی محلی کردن بستریش نکردن امروزفرداکردن دکترقشنگ بهش گفت تومیمیری اونم غذانخوردازترس سکته کرد😭

خدایا دلم. خیلی گرفته معجره کن 🥺🥺🥺🙏
نه سرطان پوست داشت دوسال خوب بود دکترها خوزستان بی محلی کردن بستریش نکردن امروزفرداکردن دکترقشنگ بهش ...

ختم شیخ بهایی براش انجام بده میگن برای شفا و سلامتی ازدواج و خواستگار خیلی خوبه اینجا هر چی کپی می کنم میگه کارکترهات زیاده

اونی ۳ شب پشت سر هم بعد اوقات شرعی هست

ذکر یا خالق ۵۱۱۰ مرتبه یکجا بدون اینکه بینش با کسی حرف بزنی هم خیلی خوبه برای حاجت هر روز همین تعداد بفرست ب نیت سلامتی بابات میخوای بیا خصوصی برات شبخ بهایی بفرستم 

خدا با من است 🙌🌹