2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت نازی

شکم دارم🥺🥺۱۸ساله ناهار برنجه و شغل پشت میزی نتیجه اش شده یه شکم🥺

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2731

سلام گلم 

خوبی؟ 

عزیزم منم چاق بودم خیلی😐

قدم ۱۷۵ 

وزنم ۸۹ 

ولی رعایت کردم از خوراک و ورزش کردم الان ۷۰ کیلو

تو خونه هم میشه ورزش کرد روزی ۱ ساعت پیاده روی کن 

نیم ساعت ورزش 

پروتئین بخور و غذاهای ناسالم نخور 

چایی سبز بخور قهوه سبز و صبحانه حتما بخور 

دیگه سوالی ؟ 😐🤣

ته قلبم انگار یه استخر غمه.ماه‌هاست کسی استفاده‌ش نکرده،آبش راکده،روش پر از برگه، شمشادای دورش زرد شدن،گلدونای اطرافش خشک شدن،آبش کم کم داره بو میگیره.نفس عمیق که میکشم یه موج کوچیک روی سطح آب پدیدار میشه ولی انگار نه انگار.خورشید داره غروب میکنه،کلاغها سر صنوبرها دارن گریه میکنن🍂🖤

اسی یه توصیه خواهرانه

خانوم متاهل تو خونه اینجور میگرده اخه؟؟؟؟؟

مردا هم همش دنبال بهونه 

لباسای خوشگل بپوش 

می‌بینم...آن شکفتنِ شادی را💚پروازِ بلند آدمیزادی را💜آن جشنِ بزرگ روز آزادی را💙                                                          اهدا عضو...اهدا زندگی ❤
2738
کو آخه چنان میگن داریم میترکیم انگار جاق ندیدن

خب شما حساب کن قد ۱۷۰ وزن ۹۰ 

میشه ۲۰کیلو اضافه وزن 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
من با رژیم و باشگاه هفت کیلو لاغر شدم ودارم  ادامه میدم پس از همین حالا شروع کن

منم شروع کردم از ۹۶ اومدم ۸۰ 

اما همین ک خسته شدم ولش کردم باز شدم ۹۰

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

منم 15  کیلویی اضافه وزن دارم 

شایدم 20 کیلو ☹️با 4 تا سزارین 

یک بار رژیم گرفتم و رسیدم به وزن ایده آل باز ول کردم شدم این ☹️

ولی به شما اصلا نمیاد 90 کیلو ها 

به لباست هم دلم میخواد گیر بدم 🙄 خب مرتب باش، خود به خود روحیه ات خوب میشه 

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند

آخه اینا چه لباساییه پوشیدی😐😦😧😤🤮🤮

من به لباسای خودم گیر میدم تو که دیدم امیدوار شدم به لباسام

حداقل گشاد میپوشی گشاد خوشکل😕😑

آدما چهار دسته‌ان:یا ممدن یا علی یا فاطمه یا زهرا                بقیه دوستای اینان😐😕😂
 فقط به لباسام گیر ندید حوصله ندارم از بس چاق شدم دوست ندارم لباس قشنگ بپوشم

یه چیز بگم گلی؟

وقتی شما لباس خوشگل بپوشی و با حوصله به خودت برسی انگیزت هم برای بهتر شدن بیشتر میشه

اینجوری زیبایی هات رو هم میبینی و کم کم شروع میکنی به هدفت برسی

اینکه برای خودت وقت نذاری و به خودت محبت نکنی، خودش انرژی منفی میاره و روز به روز آدم کسل تر میشه و ناخودآگاه حست راجع ب خودت بدتر میشه

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸