2733
2734
عنوان

شوهرم میگه باید دست و پای پدرومادرمو ببوسید😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2638 بازدید | 118 پست

جسارتا عروس خانم برای منطقه کوچک یا خاصی بودن؟؟

😊کاربرقدیمی هستم به حساب قبلی وارد نشد😊لطفا برای سر و سامان گرفتن کارام صلوات میفرستید، دعایم میکنید لطفا، منم دعاگو هستم؛ انشالله همه به آرزوهاشون برسند🌹💐كيبرد كوشيم عربي هست فقط، حروف رو ندارم براي همين غلط ميشه كلمات  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هندی بوده معمولا هندیا پارو میبوسن درضمن اگه شوهرمن همچین حرف مفتی بزنه میگم فقط به يه شرط دست ننه ...

غش کردم خنده خدا خیرت بده 🤣😂😂😂

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜
جسارتا عروس خانم برای منطقه کوچک یا خاصی بودن؟؟

5تاصلوات برای امضا انشالله هرچی خیره

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
2731
2738

بگو حرف مفت نزن بابا پسر ولیعهد ایرانی که غرور داری هروقت تو‌بوسیدی منم می‌بوسم 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
فقط دست پدر مادرتو ببوس( دیالوگ نیسان آبی)🙋‍♀️

اصل اش دیالوگ علی دایی با شرف 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706