2737
2739

فکر کنید من دختر تونم تو دوران نامزدی بیشتر راجب چه چیز هایی با نامزدم صحبت کنم که بعد از ازدواج مشکل هادی پیش نیاد؟ مثلا یادش بدیم که اهل گردش باش و باهم جاهای خیلی خوب بریم  البته من مجردم چه کار هایی باهم کنیم چه کار هایی نکنیم چطوری صمیمیت رو بین خودمون بیشتر کنیم ؟ و اینکه چطوری با سیاست ازش پول بگیریم یا با هم بریم خرید ؟ چطوری بیشتر باهم هماهنگ تر باشیم؟چطوری کاری کنیم که از نظر طرف منی که نامزدشم بی نظیر باشم براش؟ نامزد تون ماهی چقدر بهتون پول میده نقدی یا کارتی ؟ 

فقط خونواده هاتون رو تو هر زمینه ای دخالت ندید تو زندگیتون 

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد یاد بگیرید هر مشکلی پیش اومد با حرف زدن و وقت گذاشتن برا همدیگه حل کنید نه با دعوا 

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...
2738
چرا:/ با این افکار دوروز دیگ کاتین❤

اگه به نامزدت یا شوهرت یاد ندی بهت پول بده بعدا پشیمون میشی اون وقت خسیس میشه که هیچ یه بار که خواستین خرید کنید اون حساب نمی کن یه بهونه میاره یا می پی چونه

نامزدم پول نمیده ولی ماهی یا هر ۱۵ روز بی خبری ۱۰۰ تومن شارژ میریزه😂بعد حرفایی ک میزنیم🔞🚫😂😂

چه حرف هایی می زنید انصافا 😂می خوام اگه یه وقت نامزدم بهم چیزی گفت بفهمم چی میگه دیگه بیش از حد بچه مثبت نباشم😂😐

چه حرف هایی می زنید انصافا 😂می خوام اگه یه وقت نامزدم بهم چیزی گفت بفهمم چی میگه دیگه بیش از حد بچه ...

😂بگم نمیدونم اینجا مجازه یانع

ترکمنم و به ترکمن بودنم افتخارمیکنم😎ترکمن قیزی😍♥️

استقلال مالی خودت وهمسرت بسیار مهمه

اینطوری دخالت اطرافیان تقریبا صفر میشه

اما اگ کسی ساپورتتون کنه همیشه خودشو موظف میدونه دخالت کنه تو زندگی تون 

خودشماهم استقلال مالی داشته باشی اعتماد بنفس پیدا میکنی و هر مورد ی رو بخاطر وابستگی مالی ناچارأ قبول نمیکنی!!!

۹۹٪مشکلات خانمهای نی نی سایت ک نمیتونن طلاق بگیرن و یا هر زندگی کوفتی رو تحمل میکنن همین عدم استقلال مالیه

استقلال مالی خودت وهمسرت بسیار مهمه اینطوری دخالت اطرافیان تقریبا صفر میشه اما اگ کسی ساپورتتون ...

دقیقا کاملا موافقم فقط یه سوالی داشتم فرض کنید که شما مستقل هستید شوهر تون هم شاغل چطوری زرنگی می کنید که پولی که خودتون از طریق درآمد شغلی تون بدست میارین که دست خودتون باش خرجی خونه و شما رو هم باز شوهرتون بده مثلا کاشت ناخن خرید لباس و... منظورم اینکه چطوری تعادل ایجاد کنیم بین خرج خونه بچه ها و خودمون ؟

2706