2733
2739
عنوان

میشه مهمونم کنید⚘🌺❤❤❤

386 بازدید | 6 پست

فردا ساعت ۹ یه جلسه مهم دارم 

مهمونم کنید با یک صلوات بر محمد و ال محمد که خوب پیش بره 

منم براتون میفرستم حاجت ردا بشید 

اللهم صل علی محمد و آل محمد

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

ممنون دعا کن پلاکتم بالا اومده باشه

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍

ان شاءالله بهترینا برات اتفاق بیفته عزیزم🌱❤️

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیا تاپیکم♥️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9782828/برای-هر-کاربر-چهارقل-آیه-الکرسی-پنج-صلوات-میخونم?page=1

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

همونطور که حدس میزدم تاپیکتون ترکید 

کاش بیشتر از این نوع تاپیکا واسمون میزدین و از طرز رفتارتون توی موقعیتای مختلف میگفتید شما میتونین نقش مهمی توی آگاه کردن خانوما و عوض کردن زندگیشون ایفا کنید مثل کاربر دختر گرانبها 

مطمئنن دعای خیر خیلیا پشتتون خواهد بود❤️

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
همونطور که حدس میزدم تاپیکتون ترکید  کاش بیشتر از این نوع تاپیکا واسمون میزدین و از طرز رفتارت ...

ممنونم 

کاش دلهامون بزرگ بود

به دیگران دید منفی نداشتیم 

کاش کذشت داشتیم 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺