2733
2739
عنوان

مگه همه داروخونه ها داروهای بیش فعالی روندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 48 پست
دقیقا برادر منم همین علایمو داشت عیناً ، سر کلاس اصلا نمیتونست بشینه وسط کلاس چندین بار بیرون می‌رفت ...

شما از چند سالگی اقدام کردین ؟

تا چند سالگی خورد؟

درسش چطور شد؟

رفتاراش؟

آموزگار ابتدایی 😍 .....دیدی ب هدفم رسیدم .خدایا شکرررررررت.....♥️
من شیراز میبرم . شما کدوم شهر؟ منم ب دخترم میگم نرمال نیستی اصلا  خب باید ریتالین رو ادامه م ...

ما تبریز هستیم ، بیش فعالی انواع مختلف داره و مهم ترین علامتش نداشتن تمرکز هست قرص هایی مثل ریتالین هم به صورت مقطعی کنترل می‌کنه یعنی اگه یه روز قطع کنین دوباره برمیگرده سر خونه اول ولی با بیشتر شدن سن اون پرخاشگری تا حد خیلی زیادی کم میشه فقط لجبازی میمونه ، دختر دوستتون هم ریتالین مصرف می‌کرد ؟ بچه های بیش فعال شاید بعداً تمرکزشون بیشتر بشه ولی اینکه بتونن تیزهوشان قبول بشن رو فکر نمیکنم امکان پذیر باشه واقعیت ، احتمالا دختر ایشون فقط شلوغ و شیطون بوده فقط ، و گرنه سر درس برادرم مادرم پیر شد واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره  اره  گوش گیر  متین مهربون  تا پارسال با چشم باهاش حرف میزدم  از خ ...

سالهای قبل سر کلاس می‌نشست و درسش خوب بود یعنی؟ اگه اینطوریه من فکر نمیکنم مشکل جدی باشه شما اگه بتونین با رفتارتون بهش نزدیک بشین یا از یه روانشناس کمک بگیرین خیلی عالی میشه تا اینکه ریتالین بدین دختر شما حیفه که بخواین الان ریتالین بگیرین براش

ما تبریز هستیم ، بیش فعالی انواع مختلف داره و مهم ترین علامتش نداشتن تمرکز هست قرص هایی مثل ریتالین ...

وای نگو 

اینم مادرش موهاش سفیددد شد 

ولی می‌گفت از اول ابتدایی ریتالین می‌خورد .اره بابا هنوزم میخوره 

و تجربی میخونه 

خیلیا با ریتالین عالی میشن یعنی اگه درست نشن ی جای کار میلنگه

2728
 سالهای قبل سر کلاس می‌نشست و درسش خوب بود یعنی؟ اگه اینطوریه من فکر نمیکنم مشکل جدی باشه شما ا ...

اره ی دانش آموز خوب بود 

حالا همه کم‌و زیاد دارن 

ولی این نرمال بود 

و حتی بچگی عالی بود بدون هیچ نشونه ای 

ولی الان خیلی معلوم هست رفتاراش ب بیش فعالی میخوره

شما از چند سالگی اقدام کردین ؟ تا چند سالگی خورد؟ درسش چطور شد؟ رفتاراش؟

فکر میکنم از شش سالگی تا ۱۵ سالگی اگه اشتباه نکنم چون من بچه دوم هستم سنم کمتر بود درسش رو نتونست بیشتر از دیپلم بگیره اونم به زور ، همه درسا رو چندین بار داد تا قبول بشه الآنم اینطوری بگم که برادر من نه یه آدم سالمه نه اینکه مثلا عقب مانده ذهنی باشه یه چیزی بین این دو تا یعنی اینکه چون اختلال تمرکز شدید داره نمیتونه کار کنه نمیتونه حتی ازدواج بکنه شما فرض کن مهم ترین عوض بدن که مغز هست دارای مشکله چه مشکلاتی پیش میاد به نظرتون

وای نگو  اینم مادرش موهاش سفیددد شد  ولی می‌گفت از اول ابتدایی ریتالین می‌خورد .اره بابا ...

بله درست میشن اون لحظه ولی درمان نداره شما از دکتر بپرس کی بچه من کامل خوب میشه و نیازی به قرص نداره ببین جوابی داره بده بهت البته بچه با بچه خیلی فرق داره از زمین تا آسمون ، مثلا قهرمان ملی شنا آمریکا خودش بیش فعال بوده الان رکورد ها رو جابجا کرده

فکر میکنم از شش سالگی تا ۱۵ سالگی اگه اشتباه نکنم چون من بچه دوم هستم سنم کمتر بود درسش رو نتونست بی ...

خیلی بد هست 

یعنی با ریتالین هم پیشرفت نکرده پس 

خدا کنه ریتالین ب دختر من جواب بده

2738
اره ی دانش آموز خوب بود  حالا همه کم‌و زیاد دارن  ولی این نرمال بود  و حتی بچگی عا ...

آخه خیلی عجیبه یه دفعه ای این مسئله پیش بیاد تو خونه تون هیچ تنشی نبود که مثلا باعث بشه پرخاشگر بشه ؟ شاید به خاطر اونه

بله درست میشن اون لحظه ولی درمان نداره شما از دکتر بپرس کی بچه من کامل خوب میشه و نیازی به قرص نداره ...

اره دکتر میگه کنترل میشه 

تا بزرگ بشن خودشون میتونن دیگه خودشون رو کنترل کنن.

دقیقا خیلی از آدمای مهم و اهل کار و این چیزا بیش فعال بودن

آخه خیلی عجیبه یه دفعه ای این مسئله پیش بیاد تو خونه تون هیچ تنشی نبود که مثلا باعث بشه پرخاشگر بشه ...

چرا من عصبیم 

داغونم 

البته بخاطر رفتارای دخترم ن چیز دیگه

خیلی بد هست  یعنی با ریتالین هم پیشرفت نکرده پس  خدا کنه ریتالین ب دختر من جواب بده

نه جواب میده ولی درمان قطعی نیس ولی بعضیا کامل خوب میشن ایشالا دختر شما هم خیلی زود پیشرفت بکنه و نگرانی تون برطرف بشه

خانما  داروها و حتما به موقع بدید نا امید نشید بازی های فکری برای بچه هاتون بگیرید لگو و هر چیزی که فکرش و متمرکز کنه روش برای چند ساعت مشغول یه جا بشه نوروفیدبک حتی کمکشونم میکنه 

ولی اینکه بگید دارو و تا چند سال بخوره و تموم اصلا از ذهنتون بیرون کنید خارج از کشور حتی سالمندا دارن همین داروها و میخورن و ادامه هم میدن ولی میگن بی عوارضه ! انشالا همه همیشه سلامت باشند 

2706