2737
2734
عنوان

رابطه سرد ما

933 بازدید | 20 پست

بعد سزارین دکتر گف ۴۰ روز رابطه ممنوع

مادرشوهرم اونجا گف اوه چ خبره....

با دخالتاش باعث شد

رابطمون خیلی خراب بشه الان ۵ماهه هرروز بدتر

رابطه ک اصلا

گاهی میگم چرا زنده ام این چ زندگیه 

کاش میمردم خدا جونمو میداد ب کسایی ک ارزوشونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا گرمتر شدنش کسی کاری کرده

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2728
2738

اع تجربه‌ی مشابه با یه رمان

اسم رمانه یادم نیس ولی همینجوری زنیکه برگشت گفت چه خبره پسرم نیازشه عروسه برگشت گفت خب بیا خودت نیازاشو برطرف کن من به بچم برسم

یعنیا هنوزم یادم میوفته دلم خنک میشه😂😂😂

سکوتی از جنس فریاد. 

خب اول بچه داری،شنیدم که اوضاع یکم از کنترل خارج میشه

اگر مشکل حادی ندارید نگران نباش اما سعی کن مدیریتش کنی مردا زودتر توی خودشون میرن و دیرتر بیرون میان،ازش کمک بخواه ،سعی کن خونسردیتو حفظ کنی،خوشحال و پرنشاط باشی،در خلال اینها از خواسته هاتم بگو و حرف بزنید

خب اول بچه داری،شنیدم که اوضاع یکم از کنترل خارج میشه اگر مشکل حادی ندارید نگران نباش اما سعی کن مد ...

انقدحرف زدم با مهربونی با گریه با عصبانیت با قهر یه آدم دیگ شده

ازین جور مردا لجم میگیره .شوهره خودمم اونقدر بیخیال رفتار کرد تو رابطه تامنم از رابطع سرد وفراری شدم 

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
2706