2733
2739
عنوان

اگه شما بودین اینکارو میکردین؟

393 بازدید | 54 پست

اگه با یکی ۷سال دوست باشین

و اونم کارش میزون نباشه و وضع مالی بدی داشته باشه خانوادش،ولش میکنین میرین با یکی که وضع مالیش خوبه تقریبا و تکنسین هواپیماست ازدواج کنین؟

واقعا بریدم🥲۲۴سالمه

خسته تر از خسته:/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

صد در صد ! همه چیز احساس نیست ! حتی برای اون مورده بهتر که تکنسین هواپیماست هم باید عقلانی برخورد کنی و فقط شغل و مالی رو درنظر نگیری  برخورد و درک و فهمش هم خیلی مهمه!

و احساسه امنیت و آرامشه تو درکنارش!

2738

همش بستگی داره اولی چقدر بهم خودشو ثابت کرده باشه

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️

نمیدونم،ولی خب شرایط خانوادگیش که یک شبه اینطور نشده بنابراین از اول امیدوارش نمیکردم که حالا که یه موقعیت خوب پیدا شده هم خودمو عذاب بدم هم اونو

هفت سال؟؟؟عمر ،جوونی،روح آدم..

چی بگم

متاسفانه عقلانی تصمیم میگیرم 🙂 شاید با دومی هم نباشم ولی با اولی هم به نتیجه ای نمیرسم چون تو این هفت سال که کم هم نیست تغییری تو شرایطش ایجاد نکرده 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2706