2737
2739
عنوان

اینجا چرا اینجوریه؟

80 بازدید | 10 پست

اولا که کاربرا اکثرا یه مشت دل نازک و جوجوی مامانی هستن که بگی پیشته! میگن توهین کردی 😂😂😂

بعدشم که یه طوری رفتار میکنن آدم فک میکنه بعضیاتون شاهزاده ای چیزی هستین باید میومدیم پا بوستون... اکثرا هم درامدا بالای ۵۰ میلیون

لامصب بگین اینجا فقط من سلیطه ام که هر چی فوش بدن ۷ ۸ تا هم من میزارم روش میدم به خورد طرف😂😂😂 شما ها همه بوکلاسای لاهناتی شدین🤣🤣

از یه دختر ضعیف و دردونه تبدیل شدم به دختری که همه از قوی بودنش حرف میزنن♥️🌿

🤣🤣🤣🤣

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
و منی ک فوشو نشونه صمیمیت میدونم🥺😂

من نشونه صمیمیت نمیدونم ولی خوب به فوش میکشم 😂😂😂😂 یه جوری که برگا طرف بریزه

2738

منم فش میدم فشای خیلی ناموسی

تو فامیل به یه دختر بیشعور و بی ادب و بی اعصاب معروفم😐

مرا محتاج رحم اینو و آن کردی ملالی نیست تو هم محتاج خواهی شد جهان دار مکافات است  بدبختی؟نه مرسی درس هست:/ من خطاب به درسام: برو گمشو باباااااا اسکللل 
منم فش میدم فشای خیلی ناموسی تو فامیل به یه دختر بیشعور و بی ادب و بی اعصاب معروفم😐

همین فرمون برو جلو😂😂😂 کلا فوش چیز بدیه ولی اگه بخوری باید با غلظت بیشتری تحویل طرف بدی وگرنه عقده میشه رو دل آدم

همین فرمون برو جلو😂😂😂 کلا فوش چیز بدیه ولی اگه بخوری باید با غلظت بیشتری تحویل طرف بدی وگرنه عقده ...

دقیقا منم همین عقیده دارم

بزرگتر و اینا هم برام مهم نی😐یعنی چی چون بزرگتر هیچی نگو😑

مرا محتاج رحم اینو و آن کردی ملالی نیست تو هم محتاج خواهی شد جهان دار مکافات است  بدبختی؟نه مرسی درس هست:/ من خطاب به درسام: برو گمشو باباااااا اسکللل