2737
2739

داداش من اخلاقای خاصی داره بخدا نمیدونم از کدومش بگم خسته شدم. ینی شما هم‌ همچین موجودی دارین تو خونتون یا فقط منم ؟؟؟؟ مثلا اگه یه نوزاد بزاری کنار دستش که گریه میکنه اینم شروع میکنه همراه اون الکی گریه میکنه و داد میزنه میگه بزار از رو ببرمش ساکت بشه 😒😂 یا مثلا موش زنده رو از دمش میگیره میاد پشت پنجره میگه بیا خودتو ببین. این تویی 😒😂🤦‍♀️ حس میکنم روانیه چون اکثر مواقع با همه وسایل خونه یا اتاقش  حرف میزنه یا فوش میده بهشون. اروم میگه ولی میشنوم. مثلا میخواس بره بیرون به بند کفشش هم فوش میداد. میگف باز شو دیگه ت*خم سسسسگ چقد گره خورد بازشو🤦‍♀️ یا مثلا واقعا میخوابه ولی وقتی خوابه چشاش کامل بسته نمیشه نیمه باز و بی حرکته حتی تا صبم نگاش کنی همینه. مث کروکدیله 😂🤦‍♀️بعضی وقتا حس میکنم سکته کرده😐🤦‍♀️  رابطه شما با داداشتون چجوریه؟؟ اخلاقای خاصی دارن که اذیتتون کنه؟؟؟ 😅

ندارم خوشبختانه

از حدو مرزایی که دارین کوتاه نیاید کسی که واستون ارزش قائل باشه بهش احترام میزاره....                                                                   حرفی..؟! سخنی...؟! پیامی..؟! جواب میدم    https://abzarek.ir/service-p/msg/1167349           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چن سالشه؟😐

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸

از هر فرصتی استفاده میکنه تا حرصم بده

یهو بی دلیل میزنه 😐

مرا محتاج رحم اینو و آن کردی ملالی نیست تو هم محتاج خواهی شد جهان دار مکافات است  بدبختی؟نه مرسی درس هست:/ من خطاب به درسام: برو گمشو باباااااا اسکللل 
2738

داداش من قابل وصف نی🦦😂

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم

😂😂😂چه باحاله یه دوروز بیار اینجا بذارش شاد شیم

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

داداشم بهترین دوستم بود قبل ازدواجم البته😍😂😂😂

یادمه اوایل نامزدیمون بود با عشقم تو حیاط نشسته بودیم داشتیم حرف میزدیم یهو در باز شد داداشم اومد تو 

من دست خودم نبود پریدم هوا گفتم ای جان عشقم اومد 

من😁🙄

داداشم😎😂

عشقم😐😡

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2706