2733
2734
عنوان

اسکرین حرفای من و شوهرم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 139074 بازدید | 162 پست
خیلی بچگانه رفتار میکنی مردا اعصاب این بچه بازیا رو ندارن رو خودت کار کن وگرنه از دسش میدی واقعا&nbs ...

من واقعا خیلی داغونش کردم تاالان😔🙂ااانم رابطمون ب صفر رسیده...رابطه  ای ک با عشق و هیجان شروع شد رسیده ب لج و قهر و بی توجهی...

ی مدت دلیت اکانت کن بش گوش بده کم کم اعتمادشو جلب کنی ،یاهم میتونی همینجوری لج کنی باهاش و هرروز اوقاتتونو تلخ کنید،بخدا هیچ چیزی تو اینستاوروبیکانیس من خودم یهو همرو پاکیدم خیلی راحت بودم باز ک وصل کردم فیلترشد😊پیج الکی هم نداشتم ده کافالور بوداما اعصابم راحت بودپاکیدم ی پیج بدون فالور زدم😂

❤ My love M❤💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه اومدم مرخصی میخام با خانوادت حرف بزنم نمیدونم میخااد چی بگه

حتما میخواد بگه  باهات صحبت کنن ک دست از این اخلاقت برداری 

ببین اگه همسرتو دوس داری واقعا خودتو درمان کن 

بنظر نمیرسه که بخواد طلاقت بده 

من وافعا ندونستم اصلا اون کاربر آقاست چ برسه بدونم رفیقشه...

صادقانه میگم زندگی کردن با یکی مثل تو به شدت سخته هم شکاک هم طلبکار ترکیب سمی ایه واقعا 

امیدوارم شوهرت تا درمان کاملت صبوری خرج کنه و فعلا تحمل کنه 

مثل روز روشنه ته این رفتارهات چیه امیدوارم با تاخیر انداختن برای مراجعه به روانکاو ضربه محکم نخوری 

2731
بنطرم به حرف همسرتون گوش بدین ، لجبازی رو بزارین کنار ، گفته دلیت بزنین شمام این کارو کنید تا رو در ...

روبیکا رو فقط امروز بخاطر اسکرینارو وردارم دانلودکردم باز حذفش کردم 

ولی خیلی بی تفاوته نسبت بهم انگار دوس دخترشم ک ولم کرده🥲

من واقعا خیلی داغونش کردم تاالان😔🙂ااانم رابطمون ب صفر رسیده...رابطه  ای ک با عشق و هیجان شروع ...

بهش پیام بده یکم نازشو بخر بگو دردت ب جونم میدونم خیلی اشتباه کردم و تو خیلی ناراحت شدی کارم اشتباهه نمیخام توجیهش کنم فقط از رو دوست داشتن زیاد و حساسیت بی جام بود بگو خامی کردم تو عاقلی ببخ منو و بعدم کلا دیلیت کن 

اسی طلبکار نباش دلش نرم شه 

ی مدت دلیت اکانت کن بش گوش بده کم کم اعتمادشو جلب کنی ،یاهم میتونی همینجوری لج کنی باهاش و هرروز اوق ...

روبیکا تاامروز حذف امروز بخاطر  این اسکرینا دانلودش کردم باز پاک کردم، 

روبیکا رو فقط امروز بخاطر اسکرینارو وردارم دانلودکردم باز حذفش کردم  ولی خیلی بی تفاوته نسبت ب ...

بهش پیام بده زنگ بزن حرف خاصی نمیخاد حتمن داشته باشین در حد یه احوال پرسیم کافیه فقط بدونه که کنارشون هستین ؛))

2738
حتما میخواد بگه  باهات صحبت کنن ک دست از این اخلاقت برداری  ببین اگه همسرتو دوس داری واقع ...

حرفاش خیلی ناامید کننده بود

اون شب تاصب بغض داشتم ولی چون خونه ی خالم بودم چیزی بروز ندادم😔

بهش پیام بده زنگ بزن حرف خاصی نمیخاد حتمن داشته باشین در حد یه احوال پرسیم کافیه فقط بدونه که کنارشو ...

چن بار زنگ زدم تلاش کردم حداقل بیشتر از اینی ک هست سرد نشیم ولی جواب نداد

خدایی چ کاری بوده کردی 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
2706