2737
2734
عنوان

تقصیر منه؟ یا خواهرم ؟ یا شوهرم؟

654 بازدید | 27 پست

شوهرم از خواهرم یه وسیله‌ای خواست

بعد خواهرم یه کار واجب داشت همون لحظه باید انجامش میداد

به شوهرم گفت صبر کن انجام بدم میارم واست

بعد خواهرم به من گفت خودت واسش بیار من دستم بنده

منم گفتم باشه بعد از چند دقیقه میرم میبینم شوهرم قهر کرده اخماش تو همه میگه چرا خواهرت خودش واسم نیورد؟؟؟

حالا من یه بار ازش چیزی خواستم

گفتم خب اون که نگفت نمیارم فقط گفت چند دیقه صبر کن بعدشم به خودم گفت واسه شوهرت بیار من دستم بنده

همه هم فهمیدن که شوهرم اخم کرده و اینا

هی میگفتن چیشده کسی چیزی گفته

بعد حق به جانبم هست

من میگم رفتارت بچگانه‌ست میگه نه تو طرف خواهرتو میگیری

تو رو خدا شما بگید حق با کیه؟؟؟

بخند، همین  

شوهرت واقعا بچه و لوسه

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!

چقد بچگونه عمل میکنه

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق با شوهرت نیست

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738
اولین بارش نیست چطور تغییرش بدم؟

باهاش حرف زدی؟

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...
شوهرت خیلی لوسه  چه فرقی داره شما بیاری یا خواهرت؟

خواهرم بنده خدا هی بعدش اومد باهاش حرف زد

این سرسنگین باهاش رفتار میکرد

یعنی از خجالت مردم

بخند، همین  
باهاش حرف زدی؟

خییییییلی خیییییلی

گاهی خوب میشه

ولی ۹۰ درصد مواقع رفتارش همینه

بخدا دارم تصمیم جدی میگیرم ازش جدا بشم با یه بچه

خستم کرده

سر هر چیزی قهر میکنه 

بخند، همین  
خییییییلی خیییییلی گاهی خوب میشه ولی ۹۰ درصد مواقع رفتارش همینه بخدا دارم تصمیم جدی میگیرم ازش جد ...

بهش بگو مگه کی هستی که فک می‌کنی همه باید دربست در خدمتت باشن؟! عجب آدم خودشیفته ایه! به نظرم اینجور وقتا کم محلش کنید هر چی بیشتر دورش بگردید و سعی کنید از دلش در بیارید حق به جانب تر میشه بهش بگو با این اخلاق بچگانت ابرو واسه من نذاشتی مثه بچه ها هی قهر می‌کنی والا زنا هم اینقدر قهر نمیکنن سر هر چیز الکی

خییییییلی خیییییلی گاهی خوب میشه ولی ۹۰ درصد مواقع رفتارش همینه بخدا دارم تصمیم جدی میگیرم ازش جد ...

یکم در این مورد باهاش سرسنگین باش و نشون بده که واقعا داری اذیت میشی 

برید پیش مشاور معمولا نمیشه خیلی وقتا رفتار کسیو تغییر داد اما شاید با کمی قهر و چاشنی سرسنگین بودن و جدی حرف زدن حل کرد

خیلی وقتا این رفتار از بچگی آدما نشاءت میگیره ینی انقد تو بچگی تو سرخور و بی محبت شدن که الان به هر مسئله  کوچیکی واکنش نشون میدن

بگو خوب کرد نیاورد مگه وظیفشه خودت پا میشدی میاوردی

وقتی از کسی خواهش میکنی چیزی بیاره برات ، صرفا داری خواهش میکنی! طرف ممکنه قبول کنه یا نکنه و حق نداری این بهت بربخوره..مگه اینکه فکر کردی کی هستی همه باید دستوراتتو اجرا کنن

2706