2737
2739
عنوان

این حرف گفتنش چه مشکلی داره

598 بازدید | 52 پست

اگر تونسته باشید پزشکی قبول بشید به علاوه حفظ کل قرآن تون هم تمام شده باشه به بقیه میگید هم پزشکی قبول شده و هم حافظه کل قران

باعث چشم خوردن میشه

من نمیگم

به‌نظر‌من‌توی‌تاریخ‌به‌غیر‌از‌سقراط‌وبقراط‌یه‌نفربه‌اسم‌حبه‌ی‌مقراط هم بوده ولی چون نتونسته آدم مهمی بشه تاریخ فراموشش کرده😁منم به یادش اسم کاربریمو گذاشتم حبه‌ی‌مقراط که لااقل ی نامی ازش بجابمونه😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم من حسششم هستم شما انقد اینو میگید که چشم می خوربد چون زیبا هم هستید 

برامنم میگی لطفا درمورد مشکل پسرم؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
عزیزم من حسششم هستم شما انقد اینو میگید که چشم می خوربد چون زیبا هم هستید  

اینو چی حس میکنی؟

چرا طرف نیومده دنبال جواب؟

پشیمون شده

منتظر باباشه

مشکلی پیش اومده

فامیلشون فوت کرده

کدومه علتش

به نظر من همه چیز دست خداست واونم یه بلاس از طرف خدا به خاطر گناهامون

تا خدا نخواد اتفاقی نمیفته حالا باز نگی بهتره 

ولی در اصل باید خدا بخواد 

برو قرآن باز کن ببین چی میاد