2737
2734

شاید الان بنویسم چند صفحه بشه خلاصه میگم 

۲  ساله نامزدم چون شوهرم کارش آزاد نیس و داره ۲طبقه ساختمون درست میکنه تو این دوسال نامزدی خیلی ازهم فاصله گرفتیم...کارای اداری ساختمون که زیادن بعد از کار میره سراغ اونا 

منم چون تو این دوسال چیزی از نامزدی ندیدم رفته رفته ازش دلسرد میشم نه گردشی میریم نه تفریحی نه خریدی نه چیزی البته بماند که هرچی بگم میخره ولی من خیلی مراعات میکنم و میگم هیچی نمیخام 

وقتیم بهش حرفی میزنم میگه صبر کن چون نامزدیم تازه اول زندگیمونه بریم سر خونه زندگیمون ۲۴ ساعته من کنارتم هرکجا بگی میبرمت ...میگم من نامزدی ندیدیم انگار که دوتا غریبه ایم میگه سخت نگیر نامزدی چیز بدردنخوریه مهم زیر یه سقف بودنه ...من بشدت ازش دلسرد شدم حتی به خودشم گفتم که دیگه مثل قبل دوست ندارم یه جوری شدم که بودو نبودش برام فرقی نداره یه جوری باهام رفتار کرد که اگه یک هفته هم باهاش حرف نزنم به حالم فرقی نمیکنه ! :)

ازم رابطه میخاد ولی من سرد برخورد میکنم هیچ موقع راضی نبودم باهاش رابطه داشته باشم 

نمیدونم چیکار کنم حس میکنم افسردگی گرفتم 🙂

ممنون که تا اینجا خوندید خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین 

کاش اول بزرگ میشدی بعد ازدواج میکردی دوست گلم🌷🌷

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر کنم دوسش نداری☹

قبل نامردی یک سال دوست بودیم عاشقش بودم یه کاری کرده که پشیمون شدم 🙂خودشو خیلی غرق کار کرده وقتی چیزی میگم میگه گرونیه چیکار کنم باید یه خونه داشته باشم 

دوسش داری اصلا؟!

💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک 💚«ولا تعننی بطلب ما لم تقدر لی فیه رزقا» خدای خوبم؛در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن♥️
2738

عزیزم اینکه شوهرت به فکر کار و تلاشه خیلی خوبه منم نامزدم شوهرم ازم رابطه خواست چند ماه قبول نکردم بعدش دیدم داره سرد میشه احساس کردم بهتره رابطمونو قوی تر کنم خیلی همه چی عوض شد

کاش اول بزرگ میشدی بعد ازدواج میکردی دوست گلم🌷🌷

من بزرگ شدم که ۲ ساله کارم شده درک چیزی نگفتم تا به الان ولی منم آدمم دوس دارم خوش بگذرونم زندگی کنم نه اینکه همه برگردن بهم بگن اخه مگه تو نامزدی؟؟ تو مثل مجردا میمونی کسایی که دوست هستن بیشتر از شما قرار میزارن همو میبینن 

از چیزایی ک نوشتی اینو متوجه شدم ک نامزدت به شدت عاقله و برای ایندتون فکرای بزرگ و قشنگی داره

ولی تو دیدگاهت بسیار بچه گانه س 

نامزدی ندیدی یعنی چی گلم ؟؟

از زندگی خودم بگم برات؟

ببین ما زمانی ک نامزد کردیم همه زندگیمون شد کار و کار و کار تو نامزدی حتی یه سینمام با هم نرفتیم

زندگیمونو ساختیم

بعد ک رو روال افتادیم همه جا با هم رفتیم و میریم کشواری خارجی هر رستوران و نایی ک فک کتی عشقولانه و باحاله

عشقم همون زمان بهم گفت الان نبین ک نمیتونم ی پارک ببرمت ولی بهت قول میدم برات بهترین ویلا رو بسازم 

و همین کارم کرد

دختر گل زندگی زناشویی فقط چرخیدن و گشتن و نامزدی کردن نیست

یه توصیه خواهرانم برات دارم

اگه میخوای زندگیت قشنگ باشه و عاشقانه تا اخر عمرت حتی تو دلت نگو ک دوسش نداری💓💓💓

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
من بزرگ شدم که ۲ ساله کارم شده درک چیزی نگفتم تا به الان ولی منم آدمم دوس دارم خوش بگذرونم زندگی کنم ...

کاملا حق داری این یه حس زنانه هست که داری باهاش صحبت کن که این دوران هیچوقت تکرار نمیشه از هم راهتون دوره؟

عزیزم هیچ وقت نگو دوست ندارم یا کمتر دوست دارم

شاید تو یادت بره ولی توی روحیه طرف تاثیر خیلی بدی داره.

این حسات گذرا هستن.

نمیگم حق نداری. چرا حق داری از نامزدت بخوای که باهم باشید

ولی به داشته هاتم فک کن که بخاطر تو داره این کارا رو میکنه.

انتظار نداشته باش که مثل یه پسر بیکار از صبح تا شب پای چت و تلفن و... باشه. خداروشکر کن عرضه داره.

ولی بشین مودبانه و با احترام باهاش صحبت کن که عزیزم من نیاز دارم و انتظار دارم که بهم بیشتر اهمیت بدی

یه تایمی رو تنظیم کنید هفته ای یبار رو حداقل برید گردش.

اون تایمی هم که کنارشی فقط خوووش باش غر نزن گیر نده و هی گلایه نکن چون باز میره کمتر میادا.

بجاش شاد و پر انرژی باش و برا خودت سرگرمی داشته باش تا اون دوسداشته باشه بیاد پیشت.

بخدا من خودم که متاهلم وقتی غر میزنم شوهرم دیرتر میاد ولی وقتی خوشم و خودمو سرگرم میکنم خیلی چیزا عوض میشه.

نمیگم فقط مردا واقعا همه آدما از غر و گیر و کنایه و گلایه فراری هستن.

انشالله خوشبخت بشی

2706