2737
2734

پوني همون اسب پاكوتاه هست😬

اللَّهُمَّ صَلِّ على محمّدٍ وعلى آلِ محمَّدٍ، كما صَلَّيتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجِيدٌ، وبارِكْ على محمدٍ وعلى آلِ محمّدٍ، كَما بارَكتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجيدٌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پوني همون اسب پاكوتاه هست😬

فک کنم بر اساس کراش زدن ب اون کارتون گذاشته 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
اسم وانیل چطوره بنظرتون 

اگه دور و برت ادم بیشعور نیست هر اسمی دوس داری بذار...تو اقوام ما پرررر از ادمای بیشعوریه که منتظرن یه کوچولو اسم نااشنا باشه تا مسخره گنن...

میشه یه صلوات مهمونم‌کنی؟؟
2738
اگه دور و برت ادم بیشعور نیست هر اسمی دوس داری بذار...تو اقوام ما پرررر از ادمای بیشعوریه که منتظرن ...

اتفاقا مسخره کردن گفتن مگه بستنیه 

درصورتی که عسل اسمه نبات اسمه 

گفتم جالا بچه ی بازیگری اسم وانیل بود به به چهچه میکردین 

والا یاد یه فحش افتادم😂😂😂😂😂😂

خیلی عذر میخام توی خیابون یکی محکم و یهو صداش کنه بقیه فکر میکنن بهش گفتن ک*و*ن*ی🤣🤣🤣🤣

لطفا قبل از اینکه درخواست دوستی بدید اول اون کامنتی که دیدید و بخاطرش درخواست دادید رو لایک کنید بعد درخواست دوستی بدید در غیر اینصورت درخواست دوستی رو قبول نمیکنم پیشاپیش عذرخواهی میکنم❤