2737
2734
عنوان

نمیتونم بهش مامان بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 90 پست
خب مگه سادیسم دارین ازین کارا میکنین که شوهر بدبخت گیر کنه بین ننش و زنش؟😂😂

اخه درسته که 

مادربیاد کسی که قبلا دوس داشته پسرش بگیره

بزک دوزکش کنه بگه پاشو رقص چاقو برو؟؟؟

حق با کیه؟

اخه درسته که  مادربیاد کسی که قبلا دوس داشته پسرش بگیره بزک دوزکش کنه بگه پاشو رقص چاقو برو؟؟ ...

خب خواهرم منطقیه حرفت ولی بنظرم رقص چاقو درست نبود باید اکبر قصابو میفرستادی تا هردوشونو جرواجر کنه وسط مجلس😂😂😂😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاخدااا چرا خب اینجوری میکنین فکر شوهرتو نمیکنی که طرف کیو باید بگیره؟؟؟

شما از زندگی من خبر نداری، من تازه زایمان کرده بودم خونه مستقل نداشتیم و پیش اونا زندگی میکردیم خداشاهد منو با بچه هشت روزه فرستاد خونه مادرم نزاشت سه ماه شوهرم حتی بهم زنگ بزنه منم دیدم قضیه اینجور شد برگشتم که وسایلمو بار بزنم و خونه جدا گرفتیم باز هم نزاشت بچه شش ماهمو از بغلم کشید خدا ازش نگذره فقط

بمیره شهرمون رو شیرینی میدم

اینجمه اورگیم، بختیمیز قاره ده اولسا کفنیمز آق اولجاخ💔
2728
 من قبلا میگفتم عمه الان بدم میاد مستقیم باش حرف میزنم بدون عمه ومامان وفلان . جاریم و مادر جا ...

دیگه مادر جاریت چرا به مادرشوهر دخترش میگه مامانی ؟

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
شما از زندگی من خبر نداری، من تازه زایمان کرده بودم خونه مستقل نداشتیم و پیش اونا زندگی میکردیم خداش ...

حالا جدی میگم ولی دعا کن شوهرتم بمیره خیر سرش عرضه نداشت بیرون بهت زنگ بزنه یا بیاد ببینتت؟؟

دیگه مادر جاریت چرا به مادرشوهر دخترش میگه مامانی ؟

میگه مامانی اینقدر مهربونه دلم نمیاد مامان فلان صداش بزنم .بعد جوونم هست میگه جای دخترشم .مثلا تا مادر شوهرم حس کنه فقط من نمیگم مامان

.
2738
اون دختره چه کثافت بوده که حرف مادرشوهر تورو قبول میکرده میخواسته رقص چاقو بره نکبت کفتار

هوم 

همش دلبری می‌کنه 

حالا نامزد منم اصلا نگاش نمیکنه

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
خب مگه سادیسم دارین ازین کارا میکنین که شوهر بدبخت گیر کنه بین ننش و زنش؟😂😂

شوهرم ک خوبه بنده خدا 

منو مامانشم جلو نامزدم خیلی باهم صمیمیم😂😂

هر جفت با سیاستیم

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
اوووح دردم یکی دوتا نیس که مثلا شوهرم از من توقع داره حداقل یک روز درمیان به ننش زنگم بزنم  ...

چندوقته ازدواج کردی؟شوهر منم از این حساسیتا داشت بعدش تعدیل شد.مثلا ماهی بخوایم بخوریم یا کباب باید خانوااه خودشم باشن تنهایی از گلوش پایبن نمی‌ره.یا الان خودم کاری داشته باشم زنگ می‌زنم یا هفته ای ۱بار احوال مادرش می‌پرسم.زندگی رو روتین باشه این کارا عادیه نگران نباش

چندوقته ازدواج کردی؟شوهر منم از این حساسیتا داشت بعدش تعدیل شد.مثلا ماهی بخوایم بخوریم یا کباب باید ...

اره اینم 

هرجاااا بریم میگه وای جای ننم خالیه😑

هرجا ها 

دوتایی کافی شاپم بریم میگه

2706