2733
2739

نمیدونم اول کدوم قسمتو بگم از کجا شروع کنم انقد مسائل زیاده 

من نزدیک ۴ ماه که نامزدی کردم بعد بابام اجازه نمیده که باهم بیرون بریم خیلی گیره بعد دیشب که گفتن مثلا تو این ماه عقد کنن که باهم حرف بزنن بابام می‌گفت نه یعنی حتی تو عقدم نمیخواد بذاره که بریم بیرون!

ولی خواهرم وقتی عقد کرد نامزدش یه شهر دیگه بود میومد دنبالش میرفت شهر خودشون یک هفته اونجا میموند 

حالا دیشب گفتن بهش عقد تو این ماه باشه که برن بیرون حرف بزنن آشنا بشن بابام فک میکنه چون فامیلیم نیاز نیست:/

می‌گفت نمیشه اگه بهم بخوره آبرومون میره فلان 

الان انقد مسائل دیگه هم هست نمیدونم کدومو بگم 

به خاطر همینم نامزدم ناراحت میشه میگه میخوای اصلا حرفم نزنیم(تلفنی منظورشه)

میگم نمیشه اینطوری میگه چطور بیرون نریم میشه 

بعد خانوما از یه طرف دیگه 

ما خیلی باهم بحث داریم میترسم اگه عقد کنیم بعدش حل نشه 

اما وقتی بابام نمیذاره ما باهم بریم بیرون نامزدمم از این طرف حرف نمیزنه خب ما چجوری این بحث امونو  حل کنیم 

اینجوری همش میمونه برا بعد عروسی حتی تو عقدم حل نمیشه که مثلا اگه تفاهم نداشتیم جدا شیم چون بابام نمیذاره بریم بیرون و میگه فاصله عقد و عروسی کوتاه باشه 

خب این بحثامون میمونه بعد عروسی اون موقع مجبور به طلاق میشیم 

نمیدونم شایدم درسته شه ..

راستی من دو تا خواهر دارم که همون که گفتم اجازه می‌داد حتی برن یه شهر دیگه ۲ ۳ هفته بمونن تازه بابام می‌گفت چرت دیر عقد میکنین زودتر عقد کنین فاصله عقد و عروسیشون هم یه سال بود 

اما اون یکی خواهرم باز مثل من که باعث همه مشکلاتش شد بابام 

فک کنم اگه بهم بزنیم به نفع هر دومون میشه 

نظر شما چیه

ستاره ها تو تاریکی میدرخشن🪐

منم تو دوران عقد خیلی بابام سختگیری میکرد و نمیذاشت جایی بریم باهم زیاد اما برا خواهرم مشکلی نداشت نمیدونم برا چی ، امیدوارم مشکل شمام حل بشه ، چقدر اوضاعت مثه منه یه لحظه یاد خودم افتادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینطوری که نمیشه اینطوری هروز از هم دورتر میشین نامزدتم ناراحت میشه خب حقم داره البته‌.. با بابات خی ...

راضی نمیشن 🥲

بعد بابام گفتم مگه هر روز مهمونی نیستیم همو میبینن (هر ماه شاید یک بار خونه یکی از فامیلا دعوت باشیم)

گفتن آخه این فرق داره اون موقع که نمیشینن با هم حرف بزنن هیچی نمیگه بابام باز دوباره حرف خودشو تکرار میکنه 

از پدرت بپرس چرا اون خواهرم اجازه داره با همسرش برن یه شهر دیگه ولی من نه؟

نمیتونید مسائلتون رو با چت تصویری و یا صوتی حل کنید؟

علنا به بابات بگو ما کلی مسئله داریم باید با هم درباره اش صحبت کنیم. که بعدا مشکل پیش نیاد.

یه موضوع، با نامزدت صحبت کن که با باباش صحبت کنه باباش پا پیش بزاره، با پدرت صحبت کنه.  خودت هم هر روز به پدر بگو تا موقعی که کوتاه بیاد، نیومد بگو ازدواج نمیکنم و جوابم منفیه.

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻
راضی نمیشن 🥲 بعد بابام گفتم مگه هر روز مهمونی نیستیم همو میبینن (هر ماه شاید یک بار خونه یکی از فا ...

وقتی بابات هیچی نمیگه یعنی کم آورده، تو هر روز حرفاتو تکرار کن تا کوتاه بیاد وبت اجازه بده

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻
2740
از پدرت بپرس چرا اون خواهرم اجازه داره با همسرش برن یه شهر دیگه ولی من نه؟ نمیتونید مسائلتون رو با ...

حرف نمیزنه که حل بشه انگار لج میکنه 

به خاطر همینه که من موندم چیکار کنم چون نمیتونیم باهم حرف بزنیم مجبوریم تا بعد عروسی میگم اگه عروسی کنیم و حل نشه چیکار کنم 

قبل عروسیم که نمیشه چون بابام نمیذاره 

نمیدونم بهم بزنم صبر کنم اصلا نمیدونم چیکار کنم

[QUOTE=261877238]حرف نمیزنه که حل بشه انگار لج میکنه  به خاطر همینه که من موندم چیکار کنم چون نمیتونیم باهم حرف ...[/QUOTEببین کسی رو پیدا کن که پدرت ازش حرف شنوی داره، تو جریان بزارش وبش بگو با بابات صحبت کنه.