2733
2734
عنوان

چرا باردار نمیشم؟تو رو خدا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 368303 بازدید | 335 پست

سلام خانما اصلا نگران نباشید منم درکمال ناباروری از اول ازدواج تا دوسال این دکتر اون دکتر باداشتن تخمک خوب وسالم بودن باردارنمیشدم تا اینکه دکتر عکس رنگی نوشت ودومین ماهش هم باردارشدم اصلا باورم نمیشد خدا باید بخواد بعدشم درمان .حتما یه جایی مشکلی هست نمیشه من دوسال به هردکتری رفتم فقط دارو ناانصافا نمیگفتن برو عکس رنگی  .انشاله مال همه شما ها هم بشه .الان یه دختر ناز چهارماهه توشکم دارم

سلام بچه ها. من.  28 سالمه و  5ساله ازدواج کردم و یک سال و دو ماه هست که اقدم به بارداری کردم دو بار ای یو ای شدم و یک بار هم ای وی اف ولی هر دو بی نتیجه بودن. شوهرم اوایل ازدواج اصلا بچه دوست نداشت ولی من دوست داشتم. یک سال بعد از ازدواجم درسم رو ادامه دادم و از فکر بچه بیرون اومدم تا یک سال پیش که هم من و هم شوهرم به شدت دوست داشتیم بچه دار بشیم ولی هر روشی رو امتحان کردیم. شوهرم اوایل ضعیف بود ولی بعد تقویت شد و ازمایشهاش الان خوبه. ولی من کمی تنبلی تخمدان داشتم که با قرص هر ماه بر طرف میشد. دکترا می گفتن من نمیدونم تو چرا باردار نمیشی. از زمانی که اقدام کردم برا بارداری به شدت استرس دارم هر کاری هم میکنم نمیتوانم از فکرش بیرون بیام. تو این یک سال هم همه تاپیک های بچه دار شدن و علائم رو میخوندم به امید این که یک روزی من هم بیام و خبر بارداریم رو بنویسم. برا من هم دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزان اصلا نگران نباشید منم بعد از 9 سال باردار شدم اونم عد از دو بار آی و آی و میکرو 

با میکرو دوم باردار شدم البته تو این 9 سال همش این دکتر و اون دکتر بودم خدا میدونه که کجاها نرفتم و چه داروهایی نخریدم تا اینکه خدا خواست و سال 93 باردار شدم و 94 زایمان کرد تا یکسالگی پسرم پریود نشدم و بعد از اون چهار ماه پریود شدم که در کمال ناباوری ماه چهارم باردار شدم بطور طبیعی . خدا خیلی مهربونه و خواهش میکنم استرس نداشته باشید خودش صفر میکنه همه چیو. چون کشیدم که میگم

انشالله همتون مادر میشید موقعی که انتظارشو ندارید

دختر عموی من بعد از 26 سال با 11 بار میکرو بار شد دخترش الان 4 سالشه دکتر گفته بود چسبندگی داری که به هیچ عنوان برطرف نمیشه شوهرشم ضعیف در حد تیم ملی

الان چن روزه فهمیده بارداره میبینی خدا بخواد بده میده ولی به موقع

انشالله همتون مادر میشید

الهی بحق ماه ذیحجه به گلوی بریده علی اصغر امام حسین بزودی خبر بارداری تک تکتون بشنوم

خدایا هزاران هزار مرتبه شکرررررررررررررررررر(اللهم صلی علی محمد و آل محمد)
2731

منم 4سال و نیمه که متتظر بچه هستم هر ماه علائم بارداریدر خودم میبینم هر ماه توی این چهار سال باز امید داشتم نمیدونم چرا دیت بردار نیستم هر ماهم بعد پریودی عذادار میشم هر چقدر خودم و به بیخیالی میزنم فایده نداره فکرم فقط درگیر این موضوع میره ...حسودیم میشه من 5ساله ازدواج کردم بچه ندارم و همه اونایی که اون سال ازدواج کردن 2تا بچه دارن اونایی که هم تازه ازدواج کردن باردار هستن دلم خیلی شکسته دارم دیوانه میشم

الهم صلی علی محمد وال محمد   خدایا به حق حسین همه زنایی که مادر نشدن یه فرزند صالح با قدمای خیر نصیبشون کن خدایا ما رو هم بی نصیب نکن یا الله

همش از استرس نیس...من خیلی وقتا اصلا به اقدام فکر نمیکنم اصلا یادم نیس کی وقت پریودیم هست اینقد که درگیر کارام و مسافرت و...ولی یه ساله هنوز باردار نشدم

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

منم ۴ساله ازدواج کردم و ۲سال هستش که اقدام به بارداری کردم

کلی دکتر رفتم،آزمایش و سونو و عکس رنگی هیچ مشکلی نبوده

آزمایش شوهرم هم خوبه

هر دکتری میرم میگند صبر کنید

چند ماه پشت سرهم دکنر به من کلومیفن داد که ۲ ماه قبل باعث ایجاد کیست شد برام

دیگه نمیخوام دکتر برم

تز ناراحتی به خاطر این موضوع هیچ کاری نمیتونم بکنم،انگار زندگی یرام متوقف شده

واااااااااااااااااااای خدای من   

من باردار شدم . اونم کاملا طبیعی. من ماه قبل ای وی اف کردم ولی باردار نشدم و این ماه خودم طبیعی باردار شدم. ممنون از همه دوستان عزیزی که برام دعا کردن. منم از صمیم قلبم برا کسانی که آرزوی بچه دارن دعا میکنم  

سلام به همه خانوما .همیشه متنهارو میخوندم اما چیزی نمینوشتم.امروزم بیبی منفی شد .یه سقط داشتم و ماه 4 اقدام هستم .36 سالمم هست.فکر میکنم خیلی بی خیالم ....اما امروز دلم گرفت.میشه انرژی مثبتتونو واسم بفرستین .ممنون تک تکتون هستم

سلام منم١١ ماه اقدام كردم هم خودم سالمم هم همسرم،اين ماه عكس رنگى دادم اونم سالم بود،خيلى نااميد شدم دكتر هم ميرم ميگه صبر كن،تنها كارم فقط انتظار

خدابا شكرت،مامان شدم😍
2706