2733
2739
عنوان

✨درمسیرنور با قرآن✨

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 54 پست
بسم الله الرحمن الرحیم سلام علیکم پیرامون آیه شریفه 108 سئوال: بیان شده است که دشنام ندهید. پس چرا ...

سلام

در ادامه  ایه گفته شده چون از سرجهل و نادانیست.

به گفته امام علی حساب لعن و نفرین از حساب دشنام و ناسزا جداست.

حضرت على (ع) در جنگ صفّین به سربازان خود توصیه مى ‏کرد که به پیروان معاویه دشنام و ناسزا نگویند، بلکه سیماى آنان را مطرح کنند که بهتر از دشنام است.
امیرالمؤمنین على‏ (ع) فرمودند: از مصادیقِ دشنام به خدا، دشنام به ولىّ خداست.
حساب لعن و نفرین و برائت، از حساب دشنام و ناسزا جداست. لعن و برائت که در آیات دیگر قرآن از سوى خداوند اعلام شده، در واقع بیانگر اظهار موضعِ ما در برابر ستمگران و مشرکان است که بیزارى خود را از راه آنان اعلام مى‏ کنیم. «لعنة اللّه على الظالمین» ، «برائة من اللَّه...»

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خواهرقشنگم، فدات بشم خوبم  الحمد الله🙏🏻هستم زیر سایه تون.... عزیزمی💚💛🧡❤️💙

خدا نکنه گلم ان‌شاءالله همیشه خوب سلامت باشی ❣️🌟❣️ 

عزیزمی گلم شما سروری 😍✨😍ان‌شاءالله هر جا هستی خوشحال باشی 😘😍😘😍

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ✨ ✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَم ...

خیلی ممنونم گلم 💞🤍💞

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2731
سلام عزیزم حاجتت روا ان شاءالله 

سلام بروی  ماهتون🌷

قبول حق، حاجتروا🤲

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ✨

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
خدا نکنه گلم ان‌شاءالله همیشه خوب سلامت باشی ❣️🌟❣️  عزیزمی گلم شما سروری 😍✨😍ان‌شاءالله هر ج ...

فدات بشم خاخورجان😍🥰

2738
سلام خواهر عزیزم  ممنون انشاءالله  حاجت روا وسربلند باشید

سلام خواهر گلم همچنین عزیزم 💕

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
سلام خواهر گلم همچنین عزیزم 💕

قربونت برم عزیزم  الان خانوم میلانی تایپیک شهدا پیام گذاشته بودن واسه م انقدر خوشحال شدم انشاءالله  برگردن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
قربونت برم عزیزم  الان خانوم میلانی تایپیک شهدا پیام گذاشته بودن واسه م انقدر خوشحال شدم انشاءا ...

خدا نکنه عزیزم زنده باشی... آره واقعا منم دلم واسه دوستان تاپیک شهدا تنگ شده... کاشکی الهه جان دوباره تاپیک بزنه و هر روز دور هم جمع بشیم 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
خدا نکنه عزیزم زنده باشی... آره واقعا منم دلم واسه دوستان تاپیک شهدا تنگ شده... کاشکی الهه جان دوبار ...

سلامت باشید  خواهر نازنینم  اره حال وهوای تایپیک خیلی ارامبخش ومعنوی بود انشاءالله  که بزودی برمیگردن امید خدا 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706