2737
2734
عنوان

برنامه فرداتون چیه ؟کجا میرین چی میپزین؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 68 پست
اول باید دوستم از خواب بیدار کنم ک بره ماشینش درست کنه  بعد صبحونه😍😂 یه خرید کوچیک و سریع دا ...

به به چه روزی بشه فردا خوش بگذره کلیییییی😍

مامانی دختر قشنگم 🧚🏻‍♀️یکی یک دونه ای منی تو چراغ خونه ی منی تو تا اخرین لحظه ای که نفس میکشم پشت و پناهتم همیشه هر وقت که بخوای کنارتم و از دوست داشتن و عاشقت بودن دست نمیکشم من عاشق چشمای مظلوم و بی گناهتم قشنگ مامان💖

فردا هم مثل بقیه روزا😶

احتمالا ماکارانی بزارم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی همه مردم غمگینن مام غمگینیم شادی نداریم ک بخایم بریم بیرون

تو کامنتها که اکثرا مهمونی و عروسین😐

👻شما روح ندارید،بلکه شما روحی هستید که جسم دارید👻دارای رکورد ۴ بار ترکیدنِ کاربری🏆
2731
من تهران تنها زندگی میکنم ن آشنایی دارم ن دوستی جایی رو هم بلد نیستم🥺

خودت برو از رو نقشه خیلی راحته

یه روز تنها بری راه میوفتی

مامانی دختر قشنگم 🧚🏻‍♀️یکی یک دونه ای منی تو چراغ خونه ی منی تو تا اخرین لحظه ای که نفس میکشم پشت و پناهتم همیشه هر وقت که بخوای کنارتم و از دوست داشتن و عاشقت بودن دست نمیکشم من عاشق چشمای مظلوم و بی گناهتم قشنگ مامان💖
2738
من تایه ساعت دیگه میرم کوه بادوستام صبحانه هم اونجاتلپیم ناهارم همراه خودمون دنگی جوجه گرفتیم عصرم ب ...

خیلی برنامت خوبه حسابی بهت خوش بگذرهههههه😍

مرسی😍🤣♥️ آره واقعا چ روزی بشه مخصوصا وقتی دارم ریاضی تمرین میکنم😑😂 

🤣🤣

ن میترسم 

تزس نداره با اسنپ برو تنها نشین خونه

برو پاساژ گردی یه کافه هم همونجا برو برگرد خونه

2706