2737
2734

سلام دوستان میخوام راجب این موضوعای مهم باهاتون حرف بزنم که مطمعنم خیلیاتون منتظرجوابش هستین

دوستان خواهش میکنم انقدر عجله نکنید برای دیدن  ساک بارداری وجنین و قلب جنین

من هفته هشتم بارداری هستم،دکترم بهم گفت برم واسه اولین سونوم منم رفتم بهم گفتن ساک بارداری به قطر۲۲ میل تشکیل شده ولی جنین رویت نشد منم یه کم استرس گرفتم ولی زیاد نه چون سر بارداری اولم هم از خدا بی خبرا تو سونو ان تی بهم گفتن بچه مشکل داره ولی دیگه کار از کار گذشته و اجازه سقط نمیدادن چون سن بارداریم بالا بود درصورتی که من از اولین سونو بارداری تا غربالگریها رو همه انجام دادم و کلی هزینه کرده بودم و تا سونوی ان تی همه چی خوب بود،دکترم کلا هنگ کرد بهم گفت برم دوباره انجام بدم اشتباهی که کردم این بودکه دوباره پیش همون دکتر سونو انجام دادم ودوباره گفت متاسفانه مشکل داره و ناقص میاد😖خدا فقط میدونه چقدر اون یک هفته رو زجر کشیدم یک چشمم اشک یه چشمم خون بود،وقتی دوباره جواب سونو رو به دکترم نشون دادم اونم جوابم کرد ونامه نوشت برای  دکتر متخصصی که بهم آموزش بده با این جور بچه ها چطور باید رفتار کرد🥺الان فقط میتونم لعنتشون کنم بخاطر اون همه عذاب و استرس،ولی من نا امید نشدم رفتم بیمارستان محب یاس که دستگاه سونوی پیشرفته داره و کلا همه چی رو بررسی میکنن ولی باید از ساعت ۴ صبح بری تا بهت نوبت بدن😳 فکر کنید یک شب تا صبح جلوی در بیمارستان تو ماشین خوابیدیم تا نوبت بگیریم!

تو سونو بهم گفت من مشکلی نمیبینم چطور بهت همچین حرفی زده!!(خدا میدونه چقدر اشک ریختم و خوشحال شدم)گفتن ما نمیتونیم قطعی راجب این موضوع نظر بدیم چون دوبار ازت سونو گرفته،گفتن برو یک سونوگرافی دیگه و بگو ازت سونوی ان تی بگیره منم خوشحال رفتم یه جای دیگه تو تهران سونو دادم بدون اینکه چیزی راجب این موضوعا بگم دکترش گفت هیچ مشکلی نیست😭😭

جواب رو بردم به دکتر بیمارستان نشون دادم اونم بهم گفت پس دیگه هیچ مشکلی نیست با خیال راحت بچتو بدنیا بیار، خدا میدونه چقدر خواستم برم ازاون دکترسونو نالایق شکایت کنم ولی انقدر خوشحال بودم که دیگه دوست نداشتم به خودمو بچم استرس و ناراحتی بدم،خلاصه که الان دخترم چهارسالشه و هیچ مشکلی نداره خیلیم باهوشه❤️حالا برسیم سر موضوع اصلی من تو سایت خبر گذاری خوندم که قلب جنین تا هفته ۱۲ وقت داره برای تشکیل و انقدر زود سونو نرین که استرس بگیرین گفته بود هزاروخورده ای جنین سالم فقط و فقط چون قطر ساک بالاس یا قلبش تشکیل نشده تو هفته های پایین سقط شدن،خواهشا نکنید اینکارو و صبر کنید نهایتا اگه مشکلی باشه خود جنین سقط میشه پس عجله نکنید برای این کار

خودمم میخوام سه هفته یا چهار هفته دیگه برم برای سونو یه جای دیگه،ان شاءالله که مشکلی نیست❤️

امیدوارم تونسته باشم خوب توضیح بدم

ایشالا که همه نی نی ها سالم بدنیا بیان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببخشید دوستان عنوان رو اصلاح کنم تشکیل شدن ساک بارداری بدون جنین و عدم تشکیل قلب جنین

سلام عزیزم میدونم از تاپیک تون خیلی وقت گذشته میخواستم بدونم برای سونو تشکیل قلب رفتید؟تشکیل شده بود؟

2738
سلام عزیزم میدونم از تاپیک تون خیلی وقت گذشته میخواستم بدونم برای سونو تشکیل قلب رفتید؟تشکیل شده بود ...

سلام عزیزم آره رفتم متاسفانه ساک خالی بود و جنین تشکیل نشده بود چه برسه به قلبش منم چون هنوز شک داشتم صبر کردم اگه واقعا جنینی تشکیل نشه بدن خودش سقط میکنه و همین اتفاقم افتاد(سقط خودبخودی)

سلام عزیزم آره رفتم متاسفانه ساک خالی بود و جنین تشکیل نشده بود چه برسه به قلبش منم چون هنوز شک داشت ...

توروخدا علایمتو بگو.من اواخر هفته ی هفتمم.خیییلیبی یهویی استرس گرفتم.احساس میکنم درد سینم خیلی کمتر شده.تهوع اینا هم ندارم.ینی حس میکنم کم شده.دارم میمیرم از استرس

میشه کمکم کنی خونریزی پریودی دارم درحد دسشویی رفتن ک روی نوار بهداشتی نمیریزه اصلا رفتم سنو گفت ساک۷هفته جنین۶هفته بدون قلب ماما گفت باید سقط بشه.ساک۲۲میل جنین۳ونیم میل .

۲۵ دی نوبت سنوی قلب نی نی دارم میشه دعا کنین برای نینیم🥲تشکیل نشد که نشد سقط شد .😭 خداحافظ جوجه من باران باش و ببار ،نپرس کاسه های خالی ازآن کیست♾️ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد!!⚕️🎶
2706